Sayfa 130/181 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Borsa İstanbul tarafından 17.09.2020 tarihinde açıklanan "Pay Piyasası Pazar Yapılanması Hakkındaki Duyuru" ile fiili dolaşımdaki pay oranı %5'in altında olan şirketlere, fiili dolaşımdaki pay oranlarını %5'in üzerine çıkarabilmeleri için 01.01.2021 tarihinde dek süre verilmiştir. Konu, ana ortağımız Aalborg Portland Espana S.L. ile paylaşılmış olup, bugün itibarı ile ana ortağımız Aalborg Portland Espana S.L.'den konu ile ilgili olarak ekli açıklama gelmiştir. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

‐----------

Ekli aciklamada 1 ocak 2021 e kadar mevcut piyasa kosullarinda mumkun olmadigi ancak onumuzdeki donemde cesitli zamanlarda satabilecektir diyor ...benim bundan anladigim adamlar bu fiyattan hisse satmak istemiyor bence bu kotu degil cimentas icin olumlu bir haber

Alıntı Originally Posted by tusedu306 Yazıyı Oku
    Çment fili dolaşımdaki pay oranını yüzde 5 e çıkamayacağını açıkladı. Kötü düşünmek istemiyorum ama ama.
    Borsada da en kotlusunu düşünmek lazım.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilanco bugun mu ?

3. Kimse kalmadi mi ya ? Herkes mi havayollarina gecti :-)
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Bilanco bugun mu ?

4. Kap geldi herkese hayirli ugurlu olsun

5. 1272 : *TBORG 3. Çeyrek Net Dönem Karı 427,029,000 TL
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6. Arkadaşlar bilanço yorumlarınızı alabilirmiyiz? Beklenen ile gerçekleşen farkı var mıdır?
    Seyri için ne düşünürsünüz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Ben bilancoyu kendi adima cok begendim hepimize hayırlı olsun tabiri caizse cosmus ( pandemiye yazin turistin az gelmesine gece mekanlarin kapali olmasina insanlarin cikmamasina ragmen ) hissede olan herkese bol kazançlar

8. Bilanco iyi bakalım yarın naphcak

Sayfa 130/181 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •