Sayfa 101/653 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 801 - 808 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Hadi hayırlısı bilanço begenılmesi güzel oldu inş yeniden toparlanma süreci başlamış olsun

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilanço kötü değil... Ancak mevcut bist in durumu göz alındığında kisa vadede pek bi hareket olmaz gibi kagitta.... Daha fazla kazanmak isteyenlerin beklemesi gerekiyor.... Benim yorumum
    krontun bılancozu sanırım zayıftı yalnısmı hatırlıyorum ona rahmen kagıd iyi prim yapmış durdonun normalse yani dimi

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Hadi hayırlısı bilanço begenılmesi güzel oldu inş yeniden toparlanma süreci başlamış olsun
    Hayırlısı bakalım şirketin iyi yolda oldugu kesin... Anladıgım kadarıyla kambiyo zararları kısmı tehlikeli olası bir döviz yükselişi hisseyi tokatlar ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Ben bütün mali senas bitiminde sattim.
    6200 e kadar sattim.

Halk yatırım bakabilirsiniz.

İnşallah herkes icin iyi olur.YTD
    Bu bilançoya göre niye sattın anlamadım hoş siz bu kadar al satla anca aracı kurumları ıhya edersiniz ne diyim...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Bu çeyrekteki karı 15+4=19 milyon sayılır. Biz de daha fazla isterdik ama bu da çok iyi. Yarından itibaren bazıları satacak uzun vadeli düşünenler alacak özellikle yabancılar pusuda olacak. Bir de soyle düşünelim,200 m sermayeli bir hisse 50 m zararı karşılayıp 180 m kar etmiş olsa hangi yorumu yapardık. Ayrıca mayıs 11 de 1. Çeyrek bilançosu gelecek .Işte asıl orada belli olacak herşey...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Sinden emir giren oldu mu acaba?
    Tavana girdim..ne bekliyordunuz ki anlamadım... Sanki %500 çıkmış hısse bızde yakalanmışız... artık sızı isbtr ye bekliyoruz... Nede olsa nakite gectınız
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

bilançosu gayet olumlu görünüyor neden olumsuzmuş gibi yazıyonuz kağıt zaten 7,52 den beri hep düştü 6,30 inş yeniden toparlanır gider..

7 lerden malın çoğunu sattığımı söylemiştim. Başka hisseye geçmiştim. Elimde durdo var satmak için millet girsin sıraya sıkıntı yok. Yalnız size bir tavsiye şu devirde millet çakalla plan yapıp kurt ile avlanıyor. Kimsenin ahını almamak lazım. Garibanlara pompa yapmayalım. 3 yazıdan 5 i tutarsız adam dolmuş ortalık yazık. Bilanço bakacağım tekrar yazışırız. Ytd

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 101/653 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •