Sayfa 102/653 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 809 - 816 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    7 lerden malın çoğunu sattığımı söylemiştim. Başka hisseye geçmiştim. Elimde durdo var satmak için millet girsin sıraya sıkıntı yok. Yalnız size bir tavsiye şu devirde millet çakalla plan yapıp kurt ile avlanıyor. Kimsenin ahını almamak lazım. Garibanlara pompa yapmayalım. 3 yazıdan 5 i tutarsız adam dolmuş ortalık yazık. Bilanço bakacağım tekrar yazışırız. Ytd

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neden satmak için sıraya gırılıyor anlamıs degılım bu bılanco nasıl olumsuz algılanıyor gayet iyi görünmekte benimde kafam karıstı

2. Hisse -4 milyon zarardan +15 milyon Kar açıklamış, ortalık bilançoyu ve karını küçümseyen yatırımcılar ile dolmuş. Komediye bak.

Yarın düşer kalkar, orasını bilmem. Ama düşsün de mala girelim diye bekleyen bir sürü insan var. Ben bunu anladım bu küçümsemelerden.

Orta - uzun vadede beklemeye devam.

3. Aynen katılıyorum dostum

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu bilançoya göre beklentiye girildi ve bu fiyatlara geldi. Alanlar buradan zararına satmak için mi aldı acaba? Beklenti devam ediyor. Uzun vadeli düşünenler benim gibi bekleyecek.Kisa vadeli dusunenler ise korkmasınlar. Hissenin fiyatı düşmez. Belki bir iki hafta yatay seyredebilir. Beklentisi bitenler satsınlar. Önlerinde fırsatlardı olacak hiç korkmasınlar. Benim gibi ,vergi dairesini bekleyip hisseyi artırmak isteyenler de var.Bekliyoruz...

acaba keko neden bı yorumda bulunmadı dusuncesını nıye yazmadı bılanco sonunda geldı

2018 1 ocak 31 mart 1. bilanço
    yurtiçi satışlar 21.834m
    yurtdışı satışlar 17.911 m

30 haziran yurt içi 42,000 m olmuş yurtdışı 45.000 olmuş yani yurtiçi 1. çeyrek 21 m *2 :42000olmuş yani 1. çeyrekten farkı olmamış yurt dışı 17* 2 :34 olması gerekirken 45 m çıkmış ama dolar bu ara oynamaya başlamış ve 18m kambiyo zararı başlamış.
    eylülde yurtiçi satışlar yine paralel giderken yurtdışı 45 m den 85 m çıkmış ve kambiyo zararı55m çıkmış.
    Son çeyrek yurtiçi ve yurt dışı satışlar gayet iyi son çeyrekte yurtiçi diğer 3 çeyreğe paralel gelse 80 m yurtiçi satış yapmalıyken 90 m çıkmış ve yurtdışı 85 m den 128 m çıkmış. Kambiyo zararı çeyreksel bazda en aza inip 11 m artışla 55 m den 66 m çıkmış.

sonuç olarak son çeyrek eksi 4 ten artı 15 .5 m kar yazmış bir şirket var.
    2019 ocak ve şubatta dolar yatay gitti ve yurtdışında müşteri potansiyeli artıyor. Burası borsa iyi bilançoya prim var mı yok mu göreceğiz. Son çeyrek performansa benzer performanslarla umarım iyi yerlere gelir. Kalın sağlıcakla ytd
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. Bu vergi dairesi beyannamesi dostum .Daha ayrıntısı bilançoda yazar. Ama üç aşağı beş yukarı aynı gelir. Dostum Keko yu merak etmeyen var mi ki? O bizim ustalarımızdan.

8. Düşüncelerimi yazayım dostlar...öncelikle yurtiçi satışları irdelemek istiyorum...malum sırası ile 22 21 ve 19.3 milyon gelmişti..yurtiçi toplam satışlara baktığımızda toplamda 90 milyon görüyoruz. ..

O halde Son çeyrekte tam 27 milyon gelmiştir..benim beklentim hatırlayacak olursa 25-30 milyondur. ..27 milyon tam olarak tahminimin tuttuğunu gösteriyor. .Son aylarda TÜİK kurumunu takip etmişseniz sanayi üretiminin çok düştüğü bilgisi vardır. .yani Türkiye Ekonomisi küçülüyordu buna rağmen bu artış taktire şayandır..
    Yeni makinalar yurtiçi müşterileri de cezbettiği anlaşılıyor. ..krize rağmen müşteriler taleplerini artirmişlar. Krizin biteceği bir vakitte bu ciro rahatlıkla 35-40 milyonlara dayanabilir..

Sayfa 102/653 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •