Sayfa 11/653 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. parsan ı her gün alıyorlar,alıyorlar ,,,deli gibi alıyorlar....2018 ağustos 12.80 den,üç ay içinde... 30.00 lara kadar çıkardılar,hayranlıkla seyrediyordum....ama gün geldi kabak gibi patlattılar...burada hisse hayranlığı yapıp aman canım,aman cicim,çok seviyorum,çok güveniyorum...şu...bu...yemezler...gün gelir el oğlu kabak gibi patlatır...onun için,heyecana,kapılmadan,kendine göre bir fiyat belirleyip,o fiyata geldiğinde usulca,malı boca etmek lazım.yoksa adamı mıhlarlar...elimde fazla bir miktar yoktu,,durdo dan satümak için yarım saat bekledim,kademe yok hissede..belli ki birileri topluyor,ama turşusunu kuracak değil elbette....

parsanın beklentisi neydi bilmiyoruz...ama bilançoya dayanan çıkışları severim..geçmişte bilançolarına dayanarak çıkan logo ,egeen gibi hisseler var...yeter ki gerçekten de bilanço çok iyi gelsin...bence eğer iyi gelmeze o zaman korkulabilir...çok iyi gelir ise de korkulmayıp tutulabilir...

fiyatı arz ve talep belirliyor....zaman zaman spekler hisseler üzerinde baskı kursada veya hakketmediği halde hisseyi çok yukarılara taşısalar bile bu spekler ellerini çektikleri anda hisse hakketiği yere iner veya çıkar...

bunun yanında her yatırımcının kendine uygun bir stratejisi olmalı...herkesin kendine özgü bir riski var...kimisi satar , kimisi yarısını satar ,kimisi tutar ,kimisi de alır..herkesin keyfi kendine..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    parsanın beklentisi neydi bilmiyoruz...ama bilançoya dayanan çıkışları severim..geçmişte bilançolarına dayanarak çıkan logo ,egeen gibi hisseler var...yeter ki gerçekten de bilanço çok iyi gelsin...bence eğer iyi gelmeze o zaman korkulabilir...çok iyi gelir ise de korkulmayıp tutulabilir...

fiyatı arz ve talep belirliyor....zaman zaman spekler hisseler üzerinde baskı kursada veya hakketmediği halde hisseyi çok yukarılara taşısalar bile bu spekler ellerini çektikleri anda hisse hakketiği yere iner veya çıkar...

bunun yanında her yatırımcının kendine uygun bir stratejisi olmalı...herkesin kendine özgü bir riski var...kimisi satar , kimisi yarısını satar ,kimisi tutar ,kimisi de alır..herkesin keyfi kendine..
    kesinlikle katılıyorum, zaten bu kağıt 4 lerde yorumlandı, bundan sonra olası düşüş , maliyeti düşükleri etkilemez, buradan girecek kişiler kendi riskini almıştır, biz bilanço bekliyoruz

4. Gecen sene isk.demire öyle diyorlardı iyi bilançolarla 2,5 - 7,5 8 tl gitti hoş ben korkudan giremedim oda ayrı mesele ama artık bilanço belli eder bu hissenin yönünü altı dolarsa gider yoksa Ali nin Veli nin demesiyle ne düşer ne çıkar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Burda benim hoşuma giden bir faktörde yabancının da hissede olması ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

ky nın büyük bir çoğunluğu zaten 5,50-6,00 aralığından sattılar..6,00 dan itibaren alanların büyük bir çoğunluğu by lardır bir de yabancılar..kontrol de zaten onlardadır...bilançoya çok güvenmeseydiler bu kadar hisse almazlardı diye düşünüyorum...artık ne yapmak istiyorsalar yapsınlar..onlar ve bir kaç ky ile birlikte gemideyiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. yabancı alımına takılmayın,parsan da da yabancı alışı vardı,yabancılar daha iyi mıhlıyor,yerliler olaya romantik bakıyor biraz....

Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    yabancı alımına takılmayın,parsan da da yabancı alışı vardı,yabancılar daha iyi mıhlıyor,yerliler olaya romantik bakıyor biraz....
    sorması ayıp değilse sen tüm malını kaçtan verdin dostum ??

Sayfa 11/653 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •