Special Days Image
Sayfa 13/653 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne bileyim dostum sattıktan sonra olumsuz konuşmanız biraz garibime gitti...insan psikolojisi nedeniyle insanlar nedense sattıkları hisselere sonradan düşman oluveriyor...bende bu duygu gelişmiyor ben her ekmeğini yediğim hisseye her zaman duacı oluyorum ve daha da çıkmasını istiyorum...ama biliyorum ki yatırımcıların büyük bir çoğunluğu öyle değil...
    ben hisseyi kötülemiyorum,niye kötüleyeyim ki...ama insanların gözü kör oluyor bazen,her zaman dikkatli olmak lazım vesselam...ama durdo nun trend üzerinde olduğu görülüyor,bazen trand kazandırır fakat ihtiyatli olmak lazım heran,bu gidişat hisseyi belirledikleri bir fiyata getirip,orada tutacaklar veya iyi bir düzeltme ile k.yatırımcının eline verecekler,durdo nun almış olduğu son model baskı makinesinden dolayı baya bir borcu var,ama özsermayede sorun yok,gidişat olumlu,son üç ayda ciutibankın biraz alımı var hissede ama belirgin değil,takasın yarısı aşağı yukarı bizimmenkulde...ama borsa bu...ihtiyatli olmak her zaman iyidir.Benden alanlar benden daha çok kazansın,ben de zaman zaman gireyim mi,diye tereddüt ediyorum,ama şuana kadar olan işlem hacmi gerçekten komik....

işlem hacmi komiktir çünkü artık çoğu toplanmıştır...eskiden kademelerde 10-20 bin aralığında satıcı lotlar vardı...ama şimdi onlar kalmadı...en son geçen gün 6,98 de 10 bin civarı vardı onları da aldılar...ky nın elindekilerin çoğu satıldı...tutanların da önemli bir kısmı zaten bir kısmını satıp bir kısmını tutuyorlar..

hisse toplu olduğu için bu kadar sığlaştı...şu anda babalar fiyat zirvelerinde iken yok mu bize satan diyorlar...

hisse şu anda tamam mı devam mı modundadır...bu durumdayken kimseye al ,sat veya tut tavsiyesi veremeyiz...ısrar ile söylüyorum karar sizindir diye..herkes kafasına göre takılsın...ihtiyatlı olmak isteyenler kendine göre bir strateji belirlemek zorundadır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

türkiye cds leri (risk primleri) 320 brime kadar inmiş...krizin başlangıcında bu rakam 550 seviyesinde idi..bunun anlamı türkiye varlıklarının riski düşüyor..tüm bunlar ekonomiyi canlandıracaktır...kısacası yavaş yavaş tekrardan bol dolar dönemine geçiyoruz..umarım bu sefer de ülke olarak hatalar yapmayız...

borsa açısından baktığımızda ise çarpıcı bilançolar açıklayacak şirketlere fazla değer verilecektir...borsa genel anlamda iyileşecektir...yazılım ,ihracatçı ambalaj sektörü ve dolar borçları yüzünden aşırı düşmüş hisselere rağmet gelecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Eğer krızı atlatıp gene taşa topraga yatırım yapıp petrokimyaydı bilişim sanayıy di es geçersek kuçaga kötü otururuz ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Eğer krızı atlatıp gene taşa topraga yatırım yapıp petrokimyaydı bilişim sanayıy di es geçersek kuçaga kötü otururuz ...
    aynen öyle...ama birileri de ne yapıp edip mütahitleri zengin etmek istiyor yapacak bir şey yok...umarım siyasetçiler de gereken dersi çıkarır...

6. Durdo

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    parsan ı her gün alıyorlar,alıyorlar ,,,deli gibi alıyorlar....2018 ağustos 12.80 den,üç ay içinde... 30.00 lara kadar çıkardılar,hayranlıkla seyrediyordum....ama gün geldi kabak gibi patlattılar...burada hisse hayranlığı yapıp aman canım,aman cicim,çok seviyorum,çok güveniyorum...şu...bu...yemezler...gün gelir el oğlu kabak gibi patlatır...onun için,heyecana,kapılmadan,kendine göre bir fiyat belirleyip,o fiyata geldiğinde usulca,malı boca etmek lazım.yoksa adamı mıhlarlar...elimde fazla bir miktar yoktu,,durdo dan satümak için yarım saat bekledim,kademe yok hissede..belli ki birileri topluyor,ama turşusunu kuracak değil elbette....
    Sizin sattıklarınızı ben aldım herhalde

Dışarıdan izlemektense içeriden izlemeyi tercih edenlerdenim. Küçük bir pozisyon açtım. Hayatımda ilk defa B grubu hisse aldım. Niye aldın derseniz Chivas kutuları çok güzel

8. satan olmayınca mecbur yukarılara çektiler..şu anda 7,19 da hayırlı olsun...

Sayfa 13/653 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •