Sayfa 130/654 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. sn Katti yabancıların lot larının durumu ne acaba ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    artık tedavülde pek de lot kalmadı...dostum geçen gün almıştın acaba kaçtan sattın ?? aldıkların hala elinde mi ??
    elimde sayın keko satmadım.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Aslında alıp satmayı hiç sevmem. Bu piyasa bizi manyak etti. Piyasa olumlu kalsa isterse 2 sene kımıldamasın. Sabır var ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    elimde sayın keko satmadım.

hayrını gör kardeş...umarım hep birlikte kazanmaya devam ederiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Daha 18 bin lot bile olmamış pazarcı esnafı gibi bagırak mı on numara beş yıldız diye ....
    gidenler başka hisselerde dayak yiyince durdonun kıymetini bilecekler... işte o zaman geri gelirler...ama gelmezlerseler de sıkıntı yoktur...hisse eninde sonunda ederine gider...ky nın tek yapacağı şey sabır ile beklemektir...gerisi kısmet işidir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Borç yapısı:
    Makine parkı: 6 yıllık geri ödemeli (bugün taksit günü) 3 aylık ödemelerle 4.6 milyon euro,
    Diger leasing 2022 sonu biten 1 milyonluk leasing,

2023 sonu biten 6.8 milyon$ bina leasing'i.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yeni baskı makinası 5 milyon eurodan almışlardı bunu 5 yıla ve her yıl 6 ayda bir ödeme yapacak şekilde kapatacaklardı..bir çok yatırımını bu şekilde yaptı diye biliyorum..o yüzden de çok sıkışacağı bir durumu yok...durdo borcunu çok rahat çevirir..

8.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Borç yapısı:
    Makine parkı: 6 yıllık geri ödemeli (bugün taksit günü) 3 aylık ödemelerle 4.6 milyon euro,
    Diger leasing 2022 sonu biten 1 milyonluk leasing,

2023 sonu biten 6.8 milyon$ bina leasing'i.

*3 aylık=6 aylik

Sayfa 130/654 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •