Sayfa 132/654 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Normalde grafiği sıralı 7,20>30>50 şeklinde olmasına rahmen kağıtta hacmin zayıf oluşu gidemiyor 2 gündür tatsız artık şansımıza haftalık kapanışa bakacaz

2. Tahminde bulunalim; Kağıdın sahiplerinin ellerinde çok miktarda hisse var. Dolayısıyla dökülenleri de toplamak isteyebilir. Fiyatın yüzde iki, yüzde üç düşmesi önemli degil,ancak böyle toplanabilir daha fazla hisse. Bilançoda kar 2_ 3 milyon az gelir ki,her zaman böyle oldu.Burada da biraz toplayabilirler. Benim esas merak ettiğim ise kağıdın sahipleri by ler bu kadar kağıdı nasıl satacaklar ve nereden çıkacaklar.Su anda vestelde ki gibi yaparlarsa çıkarlar kağıttan. Yalniz hissenin fiyatının 10 dan yukarı çıkması gerek ki ortalamalarını düzeltsinler. Bakalım Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Mal çıkılabilmesi için ederinin çok üzerine agresif çıkardıktan sonra (ki bu bir iyi haberle de olabilir ) talep maxsimum iken satabilirler...mal piyasanın geneline dağıldıktan sonra hisse ederinde dengelenir...durdo bana göre ederinin bayağı altındadır..ama asıl net bilançoyu 2019 ilk çeyrekte görebiliriz..bu bilançoda mayıs ayında gelir..yaklaşık 42 gün kaldı...

bence sabır ile herşey yerli yerine oturacaktır...kaliteli hisseye talep her zaman olur..bu konuda bence sıkıntı yapmamalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Aynen dostum. Fakat Durdo yöneticilerinin hisse ile ilgili extra bir beklentisi yoksa ,şirket ile ilgili güzel haberleri göndermezler. Ben daha kaç yıldır Durdonun bu türden bir haber yayınladığını görmedim baskı makinası alımı hariç. Biliyorsunuz onu da kanunen bildirmek zorunda idiler.

5. Bu nedenle bunca hisseden by lerin nasil cikacagini merak ediyorum gercekten. Bu da galiba kısa vadede olmayacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Aynen dostum. Fakat Durdo yöneticilerinin hisse ile ilgili extra bir beklentisi yoksa ,şirket ile ilgili güzel haberleri göndermezler. Ben daha kaç yıldır Durdonun bu türden bir haber yayınladığını görmedim baskı makinası alımı hariç. Biliyorsunuz onu da kanunen bildirmek zorunda idiler.

Tabiri caizse diyorsunuz ki bunlar pireyi bilen incitmeden nokta nokta yaparlar yani...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Artık orası ni bilmem.Fakat hisseye güvendikleri için alanlar ( bizim gibi ) ile ,bu fırsattan yararlanmaya çalışan by lerin bu fırsatı kullanacaklarını tahmin ediyorum. Bizlerin de bunu anlayabildigimiz anda trade yaparak oyunlarını bozmaya çalışmayı denesek mi acaba? Diye düşünüyorum.

Köyün birinde ramazan ayında kadın cam siliyormuş. Kahvede ona bakan gence gel gel işareti yapmış. Oğlan genç ve azgın oruç tutsada gidip.... Daha sonra eyvah ben ne yaptım deyince bir imama danışmış. İmam gençsin 61 gün tutmana gerek yok, abdest al devam et demiş. Adam sevinçle her gün kadını hallediyor. Kahvedekiler şaşkın :- Oğlum hergün kafan ıslak ne iş çeviriyorsun? deyince.
    :- Kafama göre bir hoca buldum siii... göre takılıyorum demiş.
    Durdo da soek kafasına göre buldu si...... göre takılıyor KEKOM. Ytd

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 132/654 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •