Sayfa 151/654 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Tahminim 5.80 çarpacak

tahminim 5.80 çarpacak sonra yön geri gelmemek üzere tamamen yön yukarı olacak.firma sahibinin hisse satısı yapmış tüm kagıtlar genelde bu şekilde aşagı geliyor bir noktada 2 gün duruyor sonra yukarı .örnek eregli akbank ülker

2.  Alıntı Originally Posted by No1gozluk Yazıyı Oku
    tahminim 5.80 çarpacak sonra yön geri gelmemek üzere tamamen yön yukarı olacak.firma sahibinin hisse satısı yapmış tüm kagıtlar genelde bu şekilde aşagı geliyor bir noktada 2 gün duruyor sonra yukarı .örnek eregli akbank ülker
    Sevgili arkadaşlar hissede son payinda yaptigi islemle küçük ortak dikran bey.hisse sermayesinde 2 tane dikran acemyan var.biri dikran mihran acemyan.bir diğeri dikran acemyan.kap ta öyle gözüküyor. Birinin% 9 kusur sermaye varken diğer dikran beyde%5.hisse var. %5 lik paya sahip dikran bey son islemi yapan.son islwm( yani satan veya emanet vermiste olabilir) en büyük ortak dikran mihran acemyan degildir...ben öyle anladım. Yatırım tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar hissede son payinda yaptigi islemle küçük ortak dikran bey.hisse sermayesinde 2 tane dikran acemyan var.biri dikran mihran acemyan.bir diğeri dikran acemyan.kap ta öyle gözüküyor. Birinin% 9 kusur sermaye varken diğer dikran beyde%5.hisse var. %5 lik paya sahip dikran bey son islemi yapan.son islwm( yani satan veya emanet vermiste olabilir) en büyük ortak dikran mihran acemyan degildir...ben öyle anladım. Yatırım tavsiyesi degildir
    Bu konuyu Yatırımcı iliskilerinden sorumlu arkadasa sormak lazim

4. pozitif başladık gune hadi bakalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. https://www.kap.org.tr/Bildirim/745021

SERMAYE PİYASASI KURULU'NUN SERİ:II, NO 15.1 SAYILI ÖZEL DURUMLAR TEBLİĞİ'NİN 12-(4). MADDESİ GEREĞİNCE 28/02/2019 TARİHİNDE SAAT 09:22'DE KAP'TA YAPILAN AÇIKLAMADA DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. İLE İLGİLİ SATIR SEHVEN YER ALMIŞ OLUP, AÇIKLAMANIN DÜZELTİLMİŞ HALİ EKTE YER ALMAKTADIR.

BU AÇIKLAMANIN MKK TARAFINDAN YAPILIYOR OLMASI İLGİLİ KİŞİLERİN, TEBLİĞ'İN 12. MADDESİ KAPSAMINDAKİ DİĞER AÇIKLAMA YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ VE SORUMLULUKLARINI ORTADAN KALDIRMAMAKTADIR.

6. Ortaklar satış yaptı diye haybeye düşmüş Durdo 1 haftadır .... Durdo kısmını çıkarttılar.

7. yüzde 10 düştüğünün hesabını kime sorcaz??

8. çakllar basmış buraları kim dogru
    kim yanlış
    bir şeyler dönüyor
    ortalıkta
    hakkımızda hayırlısı

Sayfa 151/654 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz