Sayfa 153/654 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. ne demek istediğimi anladınız arkadaşlar...ben hepimize başarılar diliyorum..bu güne kadar söylediklerimin arkasındayım...bu ayrılık şu anda geçicidir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne demek istediğimi anladınız arkadaşlar...ben hepimize başarılar diliyorum..bu güne kadar söylediklerimin arkasındayım...bu ayrılık şu anda geçicidir..
    Sizde sattiniz galiba☺

3.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Sizde sattiniz galiba☺
    7,52 de satmadım...tekrardan 7,38 i gördü gene satmadım...sonra tekrardan 6 ,00 dan 7,10 u gördü yine satmadım...ama son zamanlarda moralimi çok bozdu...sürekli güç kaybı yaşayınca moral bozukluğundan sattım...ama hisseyi yakından takip etmeye devam ediyorum...kendimi hazır hissettiğimde tekrardan almak istiyorum..ama bir süre ayrılılık ikimize de iyi gelecek..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bugün mü sattınız

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    7,52 de satmadım...tekrardan 7,38 i gördü gene satmadım...sonra tekrardan 6 ,00 dan 7,10 u gördü yine satmadım...ama son zamanlarda moralimi çok bozdu...sürekli güç kaybı yaşayınca moral bozukluğundan sattım...ama hisseyi yakından takip etmeye devam ediyorum...kendimi hazır hissettiğimde tekrardan almak istiyorum..ama bir süre ayrılılık ikimize de iyi gelecek..
    Allah mübarek etsin.allah bereket versin

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

7. Sezar 40 tane bicak darbesi yemistir ama brutus ku cok koymuştur cunku evladi gibi severmiş...Şimdi aklima şu geldi en sevdigim gonlumun sultani dedigin hisseyi sattin sendemi Keko....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Keko da bize katıldı. Kalanlar selam olsun.

Sayfa 153/654 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •