Sayfa 2/653 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

yatırım finans ne yaptı bilmiyorum..acaba aldı mı ?? sattı mı ?? ama durdoda yabancıların hala ısrar ile almaları taktire şayandır...yabancılar alıyorlarsa babalarının hayrına almıyorlardır...onlar da bizim gibi kar güdüsü ile alıyorlar...onların da beklentileri yüksek olmalı...

artık hayırlısı diyelim...şubat 9 da vergi dairesine ilk gelir tablosu verilecek..bu tabloda ciro ve karın genel hatları ortaya çıkacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yatırım finans ne yaptı bilmiyorum..acaba aldı mı ?? sattı mı ?? ama durdoda yabancıların hala ısrar ile almaları taktire şayandır...yabancılar alıyorlarsa babalarının hayrına almıyorlardır...onlar da bizim gibi kar güdüsü ile alıyorlar...onların da beklentileri yüksek olmalı...

artık hayırlısı diyelim...şubat 9 da vergi dairesine ilk gelir tablosu verilecek..bu tabloda ciro ve karın genel hatları ortaya çıkacaktır...
    Eskiler daha iyi bilir vergi dairesine verilen rakamla sonradan gelecek bilanço uyumlumu acaba bazı hisselerde çok degişiyor çünkü...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Eskiler daha iyi bilir vergi dairesine verilen rakamla sonradan gelecek bilanço uyumlumu acaba bazı hisselerde çok degişiyor çünkü...
    bu konuyu bu topikte işleyip netleştirmek lazım...genelde bir miktar farklı çıkıyor..9 şubatta açıklanacak vergi beyannamesinde vergiye konu olan gelir tablosu yayınlanacak...1-12 mart aralığında ise bilanço yollanacak...temetüye konu olan bilanço budur..bu ikisi arasında genelde bir miktar fark oluyor ...bunun nedenlerini bulmaya çalışmalıyız..bu gün bu konuyu kendimce araştırıyorum...acaba farkın nedeni nedir ?? bu farkın olası miktarı ne olabilir ??

ciro ise sanırım hemen hemen aynıdır...kar miktarlarında bir değişiklik olabiliyor...bazı giderler vergi matrahından düşülüyor vergi beyannamesinde ise düşülmüyor...bu tür konular var...netleştirmek lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir dostumuz özelden bana şu bilgiyi verdi...izni ve anlayışına sığınarak paylaşıyorum....

.CİTİ YABANCI 242,427.LOT.......teb YABANCI 44,191 LOT...FAKAT teb yabancıya dünkü ve bugünkü kabaca 100 bin lot civarı eklenecek muhtemelen ......selamlar hayırlı kazançlar.....
    DEUTCHE ye geçti...

Hani derlerya açılışı acemiler kapanışı ustalar yapar diye bakalım durdoda kapanış nerelerden olacak düşüşün hafif olmuş olması haftalık olarak iyi hadi bol şans

Alıntı Originally Posted by behzad2525 Yazıyı Oku
    DEUTCHE ye geçti...
    ne kadarı geçti dostum ??

7.  Alıntı Originally Posted by behzad2525 Yazıyı Oku
    DEUTCHE ye geçti...
    VAY Gavurlar vay göz diktiler hisselere...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne kadarı geçti dostum ??
    44.191 bin geçmiş bulunmakta

Sayfa 2/653 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz