Sayfa 3/653 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Alıntı Originally Posted by behzad2525 Yazıyı Oku
    44.191 bin geçmiş bulunmakta
    iyi iyi alsınlar bakayım...bu sefer ky onlardan daha uyanık çıktı gibi..sanırım DEUTCHE yeni almaya başladı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. .................................................. ...........................................
    Son düzenleme : kitapci34; 30-01-2019 saat: 16:27.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bir ralli yaşanmadan kağıttan kimse çıkamaz tadını çıkarın
    Herhangi birinin kağıttan çıkması, kağıdı etkilemeyecek duruma geldi bence, 3 aydır yaşanan takas gözlemlerime göre. Belki bir düzeltmeye sebep olabilir sadece.

Göstergeler soğumaya başladı. Anlaşılan malı kaptırmak istemiyorlar. Ytd

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Herhangi birinin kağıttan çıkması, kağıdı etkilemeyecek duruma geldi bence, 3 aydır yaşanan takas gözlemlerime göre. Belki bir düzeltmeye sebep olabilir sadece.
    Alış kademeleri doluysa dikkatli olmak lazım..........

6. Dun kapanişa dogru derinhisse durdonun yarisini satin demis ben bugunu daha kirmizi geçircegimizi dusunuyordum ama gordugum ky. Elindeki hisseleri tombul parmaklara devretmiş coktan ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

aşağı inmeden kendini soğutmak istiyor...durdo bu şekilde güçlü durdukça satanlar dayanamayıp alacaklardır...veya yeni almak isteyenler düşmediğini görünce beklemeye aldıkları alışlarını devreye koyabilirler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sn. Durdo biraz aşagi gelirsen almayı düşünüyorum.. Hadi çok bekletme.. Lutfen..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 3/653 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •