Sayfa 305/653 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. ben şimdi şirket ile görüşmek istedim ama toplantıdaydılar..telefon numaramı verdim bana geri dönüş yapacaklar...bu bilançoyu sormak istiyorum..bakalım neler söyleyecekler ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben şimdi şirket ile görüşmek istedim ama toplantıdaydılar..telefon numaramı verdim bana geri dönüş yapacaklar...bu bilançoyu sormak istiyorum..bakalım neler söyleyecekler ??
    Almaya mı niyetlendin merakından mı keko bence toparlayacak bu kadar düşmemeliydi bi pislik var

3.  Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Almaya mı niyetlendin merakından mı keko bence toparlayacak bu kadar düşmemeliydi bi pislik var
    şirketi aramamdaki neden bu bilançonun böyle gelmesinin nedenlerini öğrenmektir...yoksa şu anda alım yapmak istediğim için yorum yapmıyorum..yalnız durdo her zaman beğendiğim bir hissedir..her zaman olası bir alış için radarımda olacaktır..ama şu anda blcyt ile meşgulum ...blcyt tam da tahmin ettiğim gibi bir bilanço yolladı..şimdi blcytın ederine gitmesini bekliyorum..

ederine gittikten sonra vakti geldiğinde değerlendirmeler yapacağım....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. umut tacirliği yapmamak lazım. şirketin içinde olmadıktan sonra yazdıklarınız tahminden öteye geçmez. kimsenin vebalini almayın. herkes kendi iradesi ile alım satım yapmalı. adam sana iyi der kendisi bir taraftan satar sanal ortamda kimseye güvenmeyin. şu an ekonomik kriz var. bu ortamda borsaya yatırım yapmak cesaret ister.

5. Şahsıma kaçan can yaksada, büyük bağlantı yapanların vay haline... Durdo yöneticileri derhal bu yarayı tedavi etmek için çalışmalara başlamalıdır...

6. Vay be hala taban çözülmedi ne mal varmış millette ver ver bitmiyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    umut tacirliği yapmamak lazım. şirketin içinde olmadıktan sonra yazdıklarınız tahminden öteye geçmez. kimsenin vebalini almayın. herkes kendi iradesi ile alım satım yapmalı. adam sana iyi der kendisi bir taraftan satar sanal ortamda kimseye güvenmeyin. şu an ekonomik kriz var. bu ortamda borsaya yatırım yapmak cesaret ister.
    O zaman niye kurulmuş bu siteler onu söyleme bunu söyleme... Bir yerde haklısın bu ortamda borsaya girmek pek akıl karı değil....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Vay be hala taban çözülmedi ne mal varmış millette ver ver bitmiyor...
    Tabanda 104.000

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 305/653 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •