Sayfa 314/653 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Görüntü o ki buradan verenlerin mali alınacak görüntüsü var...ki akin satışı bitti ve ve 1 liralık marjda satışları karşılandı. Ve bu rakam piyasanın %6 isi idi.tahta çok kuvvetli.durdu kısa vade dusununler için değil Uzun vade düşünenler için hala caziptir.gün geçtikçe gelişen bir şirkettir.
    Bu bilanço birilerini dökmek için hazırlanmış bir bilanço görüntüsü var.ve galiba onlarda döküldü.bundan sonra tahta daha rahattir.
    yine gördüğü yerlere yuruyecektir dusuncesindeyim.
    Yatırım tavsiyesi asla degildir

2. Tabanda mı yine gözü iyi para kazandı birileri

3. fabrikamı yandı yoksa yeni makinemiyi çaldılar bune böyle bunun 2-3 katı berbat bilanço gçnderen şirketler bile dogru dürüst düşmedi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Vay canına galiba borsa hayatımda üstüste 2 taban yediğim ilk hissem durdo olacak...

5. Ak sabah satışı bitirdi ögleden sonra sıra işe geldi bide o vursun bakalım sıra kime gelecek
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

6. 2 günde %35 nedir oda şimdilik, yalnız durdo yönetimi manyak itibar yitirdi... Kaybettiği itibarı toparlaması zor olacak... Benceee, yoksa biz pasaklıya padişah kızı muamelesimi yapmışız...

7. Kağıtta olanlara Allah sabır versin..Sürekli girip çıktığım bir kağıttı Allah tan malda yakalanmadım..Ama bu blançonun da bu hareketlerinde ky dökmek için yapıldığına canı gönülden inanıyorum..Sosyal medyada çok dillendirildi.Çok ky kağıda yüklendi..Kolay kolay en azından ky silkelemeden toparlayacağını, sanmıyorum...Bunu yapmak için dahada aşağı basa bilir...

8. çok büyük oyun bu tip oyunlar içeriden destek görmedn zor

spk tahtadaki işlemleri takibe almalı

Sayfa 314/653 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •