Sayfa 316/654 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. iş direk tabana dayadı... artık bu işin bilanço ile açıklanacak bi durumu kalmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    O istenmeyen grup kağıt aldıkları maliyetin üstüne geçince niye vermemiş?
    İslamın şartı beştir altıncısı da haddini bilmektir yedincisi de haddini bilmeyene haddini bildirmektir. Hayırlı olsun taban çözülmez artık

dün aldım bugün % 20 den fazla zarardayım böyle pyasaya lanet olsun

4. Bu durdo yönetiminin Galip Öztürk,Mecnur ya da Sehmuzdan ne farkı var. Firmayı bu kadar parlattiktan sonra bu düşüş neyin nesi? Iki günde yüzde kırk düşürdü ********ler.Bunlar cebimizdeki on liraya bile göz diken leş kargaları...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dimyatta pirinç pazarı var dediler, evdeki bulguru aldılar şimdi üstümüzdeki başımızdakilere göz diktiler... Ben yabancı ortağı var, hile hurda yapamazlar falan diye düşünmüştüm... Yapıyorlarmış anladımki... Zarar %35 artıkın bilmem kaç sene mal taşıtacaklar, Allah bilir... Allah yardımcımız olsun...

6. işin gerçegi operasyon yiyen hisseler kolay kolay kendi,ne gelmiyor geçmiş oldun bayagı uzuncu olduk gibi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. bu ********ler tabana ne kadar yıgdıda ıkinci gun hala açılmıyor....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Tabanı bozuyoda iş yakasını bırakmıyor 1milyon mali vardı 440 verdi geriye 600 bin daha var bakalım nerde duracak bu virgina satışı
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Sayfa 316/654 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •