Special Days Image
Sayfa 325/653 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Bilgi mahiyetinde paylaşmak istedim;
    Şirketin fransız ortağı bu tip volatiliteye nasıl müsade ediyor o kısmını bilmiyorum. Ama yeniden değerlemede 68 milyon tl lik fabrika yönetim binası, kasadaki 7 milyon ile şu anda işlem gören 75 milyon TL eşit. Yani şirketin ne pazarı, ne kredibiltesi, ne yurtdışı ne yurtiçi, müşterisi, satış ağı, Makineleri(bilenler mutlaka vardır matbaa makineleri kurulunca ayrı fiyatına düşecek bir tür değildir. Değeri bile artabilir.
    Şimdi şimdi değeri 75 milyon, halka açıklığı %35. Geri kalan paylar toplamı 48,75 milyon TL/6.05= 8 milyon dolar.
    Yönetim eğer kendi şirketine güveniyorsa, buyursun geri alım açıklasın. Bu dalgalanma şirketimizin gisişatını yansıtmıyor diye.
    Ha yapmak istemiyorum diyorsa, o zaman biz şirketin mevcut durumuna kendilerinden daha çok güveniyoruz.
    Bu vesile ile p.tesi günü (cuma günü ulaşamadık) önce telefon görüşmesiyle. Haziranda da genel kurulda gündem dışı konu açtırarak eğer geri alım yapmayacaklarsa şirketin halka arz dışındaki kısmına teklif götürmeye ve bunu kayda geçirtmeye karar verdik. Bakalım hayırlısı olur umarım.
    Ha işte bu ya. Nihayet dişli biri çıktı. Canlarına okuyun şunların.

2.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Bilgi mahiyetinde paylaşmak istedim;
    Şirketin fransız ortağı bu tip volatiliteye nasıl müsade ediyor o kısmını bilmiyorum. Ama yeniden değerlemede 68 milyon tl lik fabrika yönetim binası, kasadaki 7 milyon ile şu anda işlem gören 75 milyon TL eşit. Yani şirketin ne pazarı, ne kredibiltesi, ne yurtdışı ne yurtiçi, müşterisi, satış ağı, Makineleri(bilenler mutlaka vardır matbaa makineleri kurulunca ayrı fiyatına düşecek bir tür değildir. Değeri bile artabilir.
    Şimdi şimdi değeri 75 milyon, halka açıklığı %35. Geri kalan paylar toplamı 48,75 milyon TL/6.05= 8 milyon dolar.
    Yönetim eğer kendi şirketine güveniyorsa, buyursun geri alım açıklasın. Bu dalgalanma şirketimizin gisişatını yansıtmıyor diye.
    Ha yapmak istemiyorum diyorsa, o zaman biz şirketin mevcut durumuna kendilerinden daha çok güveniyoruz.
    Bu vesile ile p.tesi günü (cuma günü ulaşamadık) önce telefon görüşmesiyle. Haziranda da genel kurulda gündem dışı konu açtırarak eğer geri alım yapmayacaklarsa şirketin halka arz dışındaki kısmına teklif götürmeye ve bunu kayda geçirtmeye karar verdik. Bakalım hayırlısı olur umarım.
    fransızlar izlediklerine eminim
    perşenbe aradıgımda yönetim katı tarumardı saat 11 civarıydı
    batılı iş adamları borsaya bizler gibi bakmazlar iş ortagı gibi bakar
    ama daha öncade yazdıgım gibi
    HİÇ BİR KİMSE KENDİ BAHÇESİ HABERSİZ EŞELETMEZ
    yanlız ilk ateşi kim etti

bu gelen bilanço drnetimden geçmedigi için muhasebe müdürü baya işcilik yapmış yapmışta
    bu işlemlerden firmanın bir kaybı olmadıgı için yani parayı giderlere gömdügü için fransızlardan geçmiştir bu bilanço
    yanlız 6 aylık bilanço denetimli oldugu için orada muhasebeci nin işi zor

durdo fransız bir firmadır hakim ortaktır azınlık türklerdedir
    firmanın borcunun lesing hariç fransız ortak kefildir
    tüm yurt dişi satış agı yabancı ortak üzerindendir
    pek ayak oyunlarını yiyeceklerini tahmin etmem

inşallah başarırsınız ucuz kagıt
    bunu neredenmi biliyorum
    6 aylık bilançoda bunu herkez görecek

3.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    fransızlar izlediklerine eminim
    perşenbe aradıgımda yönetim katı tarumardı saat 11 civarıydı
    batılı iş adamları borsaya bizler gibi bakmazlar iş ortagı gibi bakar
    ama daha öncade yazdıgım gibi
    HİÇ BİR KİMSE KENDİ BAHÇESİ HABERSİZ EŞELETMEZ
    yanlız ilk ateşi kim etti

bu gelen bilanço drnetimden geçmedigi için muhasebe müdürü baya işcilik yapmış yapmışta
    bu işlemlerden firmanın bir kaybı olmadıgı için yani parayı giderlere gömdügü için fransızlardan geçmiştir bu bilanço
    yanlız 6 aylık bilanço denetimli oldugu için orada muhasebeci nin işi zor

durdo fransız bir firmadır hakim ortaktır azınlık türklerdedir
    firmanın borcunun lesing hariç fransız ortak kefildir
    tüm yurt dişi satış agı yabancı ortak üzerindendir
    pek ayak oyunlarını yiyeceklerini tahmin etmem

inşallah başarırsınız ucuz kagıt
    bunu neredenmi biliyorum
    6 aylık bilançoda bunu herkez görecek
    Şirketle ilgli hemen duruma hakim olarak böyle bir karar verdik
    6 aylıktan önce zaten bir belki fazla telefon görüşmesi, bir genel kurul olacak.
    (Aslında halka açık kısmı ilk etapta ilgi dışı olsa da.)
    - Yine elinde 2 milyon civarı malı olup, yok sattam benim derdim tahta bozmak diyen. Tahta mal verme çabasına giren kişiye,
    - Niye geri alım yapayım nasılsa düzelir deyip topu taça atan patrona,
    - Madem satın bize dediğimizde onu da kabul etmeyen yönetime,
    Dolayısıyla tahtanın ve şirket ruhunun zarar görmemesi için atılan her adıma engel koyan kişilere,

Koç gibi buradayız. . Koç, koçluğu yapar.

4. Bu muhasebeciler çok tehlikeli. Kalemlerini iyi kullanıyorlar. Allah onları kahretsin. Amin

5. Ortak almış

2014 un başında Fransız ortak 2,20 lerden geri alım yapmış 5 yıl geçmiş yani alış maliyeti enflasyona vur 4,50 eder en kötü ihtimal varsın kağıt düşsün

6.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Şirketle ilgli hemen duruma hakim olarak böyle bir karar verdik
    6 aylıktan önce zaten bir belki fazla telefon görüşmesi, bir genel kurul olacak.
    (Aslında halka açık kısmı ilk etapta ilgi dışı olsa da.)
    - Yine elinde 2 milyon civarı malı olup, yok sattam benim derdim tahta bozmak diyen. Tahta mal verme çabasına giren kişiye,
    - Niye geri alım yapayım nasılsa düzelir deyip topu taça atan patrona,
    - Madem satın bize dediğimizde onu da kabul etmeyen yönetime,
    Dolayısıyla tahtanın ve şirket ruhunun zarar görmemesi için atılan her adıma engel koyan kişilere,

Koç gibi buradayız. . Koç, koçluğu yapar.

hisse geri alımını bu en azı ifadeyle genelkurula gelirse FRANSIZLARA bu hikayeyi anlatamazlar

çünkü fransızlar durda için büyük beklentileri oldugu gözüküyor

3 yıldır firmanın aldıgı mesafe fransızların hala para yatırıyor olması

bu tip hisseler de hep bedeli korkusu vardır borçlardan dolayı bunun olması yabancı ortaktan dolayı imkansız
    fransız anlamaz yönetemiyeni degiştirir yönetecek getirir

batılı iş adamlarıyla bizim iş adamları arasında en büyük fark

BİZLER DUYGUSAL DAVRANIRIZ

BATILILAR REALİSTİR

bu şieket çok büyüyecek çok

7.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    hisse geri alımını bu en azı ifadeyle genelkurula gelirse FRANSIZLARA bu hikayeyi anlatamazlar

çünkü fransızlar durda için büyük beklentileri oldugu gözüküyor

3 yıldır firmanın aldıgı mesafe fransızların hala para yatırıyor olması

bu tip hisseler de hep bedeli korkusu vardır borçlardan dolayı bunun olması yabancı ortaktan dolayı imkansız
    fransız anlamaz yönetemiyeni degiştirir yönetecek getirir

batılı iş adamlarıyla bizim iş adamları arasında en büyük fark

BİZLER DUYGUSAL DAVRANIRIZ

BATILILAR REALİSTİR

bu şieket çok büyüyecek çok
    Geçen genel kurulda Fransız ortakların yaklaşımı, enerjisi yüksekti. Ama şimdi nasıl olur bilemiyorum tabii.

8.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Geçen genel kurulda Fransız ortakların yaklaşımı, enerjisi yüksekti. Ama şimdi nasıl olur bilemiyorum tabii.
    neden yüksek olmasın firmada işler tıkırında
    satışlar güzel yurt dışı satışları biz begenmesek de ivmesi artan müşteri memnuniyeti
    1. çeyrek bilançoya bakarsanın AMERİKA ihracatı güzel başlamış ki bu satışlarda büyük kalem olacak
    şirket kar ediyor alyapısı saglam

Sayfa 325/653 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •