Sayfa 351/654 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by canalican Yazıyı Oku
    Aynen sn aalgun, 500 bin lira daha az ödenti vereydide onuda bilançoya yazıp zarar göndermeyeydi... İnanılmaz kazık yedim, tarihimde ilk defa 2 kere taban yedim... Bir ayda kılçıksız %55 zarar yazdım ... Galiba durdoya güven kalmadıki bu kadar çöp edildi hisse...
    Bazı şirketler var ki; Şirket kendi akışında birşeyler yapıyor olsa da yönetim yaklaşımı yüzünden yatırımcı çekemiyor. Bir sene önce de 6.5 lardan 2.5 lara geri çekildiğinde de aynı şekilde seyrettiler. Sonrasında (belli statüdeki yatırımcıların da desteğiyle) bir kaç fon tarafından değerlendirildi. Baktılar olmuyor, sonrasında uzak durdular. Bir senelik emek sayelerinde boşa gitti.

2. Yazdım ama dinleyen kim tepki gelir oradan 3.90 3.70

3. Sn para yazdıklarınızı takip ediyorum. Tşkler. Ek Alım için dediğiniz rakamları beklemedeyim. Bencede ortamda müsaitken düşürebildikleri kadar düşürecekler gibi... Beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Bazı şirketler var ki; Şirket kendi akışında birşeyler yapıyor olsa da yönetim yaklaşımı yüzünden yatırımcı çekemiyor. Bir sene önce de 6.5 lardan 2.5 lara geri çekildiğinde de aynı şekilde seyrettiler. Sonrasında (belli statüdeki yatırımcıların da desteğiyle) bir kaç fon tarafından değerlendirildi. Baktılar olmuyor, sonrasında uzak durdular. Bir senelik emek sayelerinde boşa gitti.
    Sayın Algun, noter aracılığı ile firmaya başvuru yapacaktınız, sonuç nedir. Bilgi paylaşır mısın?

5. Bunlar tam ...imiş.Sadece kendileri için çalışıyorlar. Bizim SPK nin da bunlardan farkı yok.Bunlar ulkemizin Ermeni asilli vatandaslari. Bunlar daha durust olurlar dedik.Bunlar da bizden kötüler. Bu ülkede kim kime dum duma.Bir arkadaş zamanında "Burası borsa,kim kime korsa" demişti de tartışmıştım onunla. Meğer doğruymuş ...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Algun, noter aracılığı ile firmaya başvuru yapacaktınız, sonuç nedir. Bilgi paylaşır mısın?
    Notere gerek kalmadı...Görüşmeyi de yaptık. Ama buradan yazmayım. Genel kurula gelecek olan arkadaşlarla tanışır, anlatırız.

7. Neden yazmıyorsunuz. Buardan herşeyi paylaşıyoruz.Biz de bilelim bu alçaklar ne söylemişler

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 351/654 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •