Sayfa 378/654 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. 6.15 e kadar yükseltip, alış ve satış kademelerine kendileri alıp satıp hacim yaptı ********ler.Alttan aldıklarını satıyorlar halen .Klasikleşen oyunu sürekli oynuyorlar.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nazik düşünceniz için teşekkür ederim. Durdo da hiçbir şey bilmiyorsa insan 3 kurumu takip etse yeter. Ayrıca keşke kapsalar.😀 ama şirket a grubu kredi ve parasız alıma uygun. Tabi satım için yeterince mevcut var. Artık dünden beri tahtatayım. Dün bu kararı aldım. Almama sebep oldular. Mevcudu arttırmak lazım. Hayırlı kazançlar herkese.

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Katılmıyorum görüşünüze; beklenti hepimizin beklentisi manüpülasyon yapmaya gücü yetecek yok hissemizde olsaydı çoktan olurdu bu.
    al sat kolay değil cesaret ister 6 aylık bilanço yolda olduğunu unutmamak lazım.
    Manipülasyon kısa zamanda çok yükselecek hissi verip ,hisseye ilgi çekip aradan çıkmaktır.Düşünün bir ayda iki milyon lot hisse alıp satıyorlar. Sadace bu bir ayda en az yüzde 10 kar etseler ne kadar yapar.iki yüz bin lot kâr şu anki fiyatla 1 milyon 150 bin lira .Sadece bir hissedeki manipilasyon sonucu elde esilen kar.Nu alcaklar bir cok hissede var.Bunlara verilecek en iyi cevabı biz ky ler verebiliriz.Onlar alırken yukarilarda satıp aşağılardan yerine koyarsak bu alçaklar gereken cevabı vermiş oluruz.

4.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Manipülasyon kısa zamanda çok yükselecek hissi verip ,hisseye ilgi çekip aradan çıkmaktır.Düşünün bir ayda iki milyon lot hisse alıp satıyorlar. Sadace bu bir ayda en az yüzde 10 kar etseler ne kadar yapar.iki yüz bin lot kâr şu anki fiyatla 1 milyon 150 bin lira .Sadece bir hissedeki manipilasyon sonucu elde esilen kar.Nu alcaklar bir cok hissede var.Bunlara verilecek en iyi cevabı biz ky ler verebiliriz.Onlar alırken yukarilarda satıp aşağılardan yerine koyarsak bu alçaklar gereken cevabı vermiş oluruz.

hocam on yıllık ky'yim bunu yapan çok ama çok az gördüm. kazancı kaybettiğinden yüksek olan birine ise hiç şahit olmadım.
    yapabiliyorsanız bana bravo demek düşer.

hedef fiyatlar belirleyip iyi yerlerden maliyetlenmek ve çalı dibine sinmek bence çok daha yararlı bir önerme olur ky için.
    en azından ben bu yönteme daha çok güveniyorum diyeyim.

5. https://i.hizliresim.com/JV6bdq.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://i.hizliresim.com/2O5zv0.png

7. https://i.hizliresim.com/M1WAWN.png

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Nazik düşünceniz için teşekkür ederim. Durdo da hiçbir şey bilmiyorsa insan 3 kurumu takip etse yeter. Ayrıca keşke kapsalar.�� ama şirket a grubu kredi ve parasız alıma uygun. Tabi satım için yeterince mevcut var. Artık dünden beri tahtatayım. Dün bu kararı aldım. Almama sebep oldular. Mevcudu arttırmak lazım. Hayırlı kazançlar herkese.
    mevcudu arttırıyor musunuz sayın ciğerci bey?
    hareketler çok ani, yakalamak zor olabilir

Sayfa 378/654 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •