Sayfa 382/654 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. https://i.hizliresim.com/p58X6m.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu sefer guvenemedim ve ciktim hisseden hic yapmadigim kari durdoda yaptim hep, gecen seferde baya kar birakmisti, yuzde 40 la ciktim. burda kazanip baska hissede yiyoruz gerci ama olsun. paylasim yapan , kalan ky dostlara hayirli isler diliyorum.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Hacivat Yazıyı Oku
    bu sefer guvenemedim ve ciktim hisseden hic yapmadigim kari durdoda yaptim hep, gecen seferde baya kar birakmisti, yuzde 40 la ciktim. burda kazanip baska hissede yiyoruz gerci ama olsun. paylasim yapan , kalan ky dostlara hayirli isler diliyorum.

Bizede tebrik etmek duser,ama sunu unutmayin durdo uzun vadede daha cok ekmek yiyecegiz.kisa vadede dogru mu yaptiniz zaman gosterecek

4. Ya durdo beni alır, yada ben durdoyıuu... Benim zihniyet böyle. Herkeş için hayırlısı ) biz bi avuç kalsakta, inanmış olmamız yeterli diye düşünüyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by Hacivat Yazıyı Oku
    bu sefer guvenemedim ve ciktim hisseden hic yapmadigim kari durdoda yaptim hep, gecen seferde baya kar birakmisti, yuzde 40 la ciktim. burda kazanip baska hissede yiyoruz gerci ama olsun. paylasim yapan , kalan ky dostlara hayirli isler diliyorum.

Öncelikle, sizinle aynı hareketi yaptığını bildiğim bir kaç tanıdığım ile aynı şekilde davrandığınız için çok cesur olduğunuz belli. Tebrik ederim. Kısa vadede kazanacağınızı düşünüyorum ama uzun vade için maalesef sizin ile aynı düşüncede değilim.

6. ben daha once cok cesur davranip sermayemin yarisindan fazlasini zaten kaybettim s400 amerikan ambargosu , yine hayal kirikligi bilanco riskini goze alamam artik.dediginiz olur ins sizler fazlasini kazanirsiniz ben gidim uzulmem.

7. Yapabilirsin durdo o potansiyel var sende sasirt beni

https://i.hizliresim.com/qA8pOW.png

Sayfa 382/654 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •