Sayfa 390/654 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Teşekkürler İsmail bey
    HAHAHA sayın virgina sendin demek nasıl yazdım yazıyı bırdaha burda esrarengız konusmaların kesıldı. burdaki arkadaslar fark etmıstır az cok

2. Virginia yi tanimaz olur muyuz.Fakat bu kez maliyetlerimiz ondan çok daha küçük. Biz 3 kusurlardan topladık kendinin maliyetini de takip ediyoruz.Bu kez herkes daha uyanık. Aynı oyuna düşmez artık birçok kişi.Cigerci dostum, sen bize bırak bunları.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ciğerci dostum burada her yazılanı oluyor spekler.yeni gelenler ise bunların ekmeğine yağ sürüyor.Bunlarin ne yapacagini bilmiyorlar.Her yorumumuz bunların kafasını karıştıran yorumlar olmalı ki nasıl hareket edeceğini bilemesin

4.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Virginia yi tanimaz olur muyuz.Fakat bu kez maliyetlerimiz ondan çok daha küçük. Biz 3 kusurlardan topladık kendinin maliyetini de takip ediyoruz.Bu kez herkes daha uyanık. Aynı oyuna düşmez artık birçok kişi.Cigerci dostum, sen bize bırak bunları.

Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Ciğerci dostum burada her yazılanı oluyor spekler.yeni gelenler ise bunların ekmeğine yağ sürüyor.Bunlarin ne yapacagini bilmiyorlar.Her yorumumuz bunların kafasını karıştıran yorumlar olmalı ki nasıl hareket edeceğini bilemesin

Zeki insanları seviyorum. Senin gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by ETERN Yazıyı Oku
    Durdo İSO ikinci 500 anketinde 410.sıradan yerini almış.
    Üretimden satışlarda seneye ilk ikiyüzde (inşallah).

6.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Virginia yi tanimaz olur muyuz.Fakat bu kez maliyetlerimiz ondan çok daha küçük. Biz 3 kusurlardan topladık kendinin maliyetini de takip ediyoruz.Bu kez herkes daha uyanık. Aynı oyuna düşmez artık birçok kişi.Cigerci dostum, sen bize bırak bunları.

Tolga sen Mart yada Nisan da 50 bin lotu kafamıza vurup çıkmamışmıydın! Şimdi düşsün diye mi bekliyorsun? Çözemedim ben seni

7. Vaayyy durdonun forumunu kesss, 17 bölüm brezilya dizisi olur...

8. Masum köylü gibi hissettim, nedense )

Sayfa 390/654 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •