Sayfa 397/653 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. bysword nıklı bır vatandaş bugun bana mesaj atmış elındekı durdolarını ver yoksa elıne verecekler dıye ….pes dedım ….yıllarcabu forumu takıp ederım başıma böyle bı ış gelmemıştı...tabı bende gereken cevabı verdım ….artık adamlar ozel mesajla hücum edıyorlar….sızde pes demedınızmı???????

2.  Alıntı Originally Posted by taso Yazıyı Oku
    bysword nıklı bır vatandaş bugun bana mesaj atmış elındekı durdolarını ver yoksa elıne verecekler dıye ….pes dedım ….yıllarcabu forumu takıp ederım başıma böyle bı ış gelmemıştı...tabı bende gereken cevabı verdım ….artık adamlar ozel mesajla hücum edıyorlar….sızde pes demedınızmı???????
    Benzer bir durumda benim başıma geldi maalesef benim durdo yu ne kadar iyi tanıdığımı unutan bir arkadaşımız foruma yeni geldi ayrıca bana yalan söyleyerek yönlendirme yapmaya çalışıyor gülüyorum sadece.

Herkes çok dikkatli olsun kendi kararını kendi versin lütfen.Kim olursa olsun Al yada sat tavsiyesinde bulunulması doğru değil,
    Kimse kimsenin peşinden koşmasın çok ağlarsınız sonra, bende dahilim bu duruma.

3. Formda yonlendırme yapan arkadaslar var sakin olun sıkıntı yok. Piyasalarda yönü ayılar belirler. Yatırım tavsiyesi içermeyen özel kelimer kullanılmıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Benzer bir durumda benim başıma geldi maalesef benim durdo yu ne kadar iyi tanıdığımı unutan bir arkadaşımız foruma yeni geldi ayrıca bana yalan söyleyerek yönlendirme yapmaya çalışıyor gülüyorum sadece.

Herkes çok dikkatli olsun kendi kararını kendi versin lütfen.Kim olursa olsun Al yada sat tavsiyesinde bulunulması doğru değil,
    Kimse kimsenin peşinden koşmasın çok ağlarsınız sonra, bende dahilim bu duruma.
    we bu arkadaş sankı kendısı bana mesaj atmamış gıbı konuşuyor bırde hayret edıyorum...kendısının mesajı bende kayıtlı...

5.  Alıntı Originally Posted by taso Yazıyı Oku
    we bu arkadaş sankı kendısı bana mesaj atmamış gıbı konuşuyor bırde hayret edıyorum...kendısının mesajı bende kayıtlı...
    ekran görüntüsü atar mısınız bende merak ettim

6.  Alıntı Originally Posted by taso Yazıyı Oku
    tanımadığın birine nasıl malını burdan sat diye tavsiye verebiliyorlar bencede ismail beyin dediği gibi ekran görüntüsünü paylaşsan iyi olur kimin ne dediğini herkes görmüş olur..
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

7. beyler mahalle karısını geçtiniz dedikodu yaparken. işinize bakın.. söylemlerım gerçek de olabılır sahte de kulağının arkasına bir küpe taktım mesaj attıklarımın. özellikle ismail malı sattı sonra kotu yorumlara basladı baktı hisse düşmüo tekrar aldı simdi basıo güzel yorumları cıksın dıe spek senı beklior ismail gel gel

8. sayın taso kimsenin lafına bakmayın kendi doğrunuz neyse onu yapın selamlar..
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Sayfa 397/653 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •