Sayfa 407/653 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    KISSADAN HİSSE

Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey!
    Beş bin senelik kıssa yarım hisse mi verdi?
    "Tarih"i "tekerrür" diye tarif ediyorlar;
    Hiç ibret alınsaydı, tekerrür mü ederdi?

Safahat: Yedinci Kitap / Mehmet Akif ERSOY
    şair burada ne demek istemiş sn. ciğerci?

2. Sayın ohannesburg,
    baştaki üç mısra
    sondaki tek mısranın yani dördüncü mısranın
    hazırlığı
    önemli olan ve ifade edilmek istenen en son mısra:
    "hiç ibret alınsaysı, tekerrür mü ederdi?"
    yani şair; tarih tekerrür ediyor, tarih tekrarlanıyor diyor.
    şiire olan ilginiz memnuniyet verici

3. Fon tekrar takasa girdi uzun vadeli olmasi dilegiyle

https://i.hizliresim.com/nblag1.png

T+2 unutmayalim persembe cuma yok daha

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugünkü pasta

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Hedef gösterilen fiyatlara gelen bir hissemi vermiştim, geri çekilince alacak lot artıracaktım. Verdim ve bir daha benim verdiğim fiyatın altına hiç gelmedi. Ben de arkasından öylece bakakaldım. Sürekli yatırım yapıp satışlarını artıran bir şirketti.

Bu yüzden DURDO yu kimse sattıramaz bana. İsterse geri gelsin tekrar, üzülmem memnun bile olurum. Bu sefer elimdekileri satmadan lot artırma şansım da olur. Niye 5 altına düştüğünde daha fazla almamışım ki.

Ben şirketin net karından çok faaliyet karına bakarım.
    Faaliyet karı ile özvarlık oranı çok önemli kriterdir. Bu şekilde bakarsanız bir çok şirketten ucuz olduğunu zaten hemen farkedersiniz.

Belki yanlış düşünüyorumdur, bu nedenle Yatırım Tavsiyesi olarak görmeyin. Şahsi tecrübe kabul edin.

SPK YA VE VERGİ DAİRESİNE VERİLEN BİLANÇODA RAKAMLAR ARASINDA EN DİKKAT ÇEKEN KAR RAKAMINDAN ZİYADE, YURT DIŞI SATIŞ RAKAMLARI ARASINDAKİ YÜKSEK FARK.

7. Arkadaslar merhaba, uzun zaman oldu yazmayali. Yazma ihtiyaci hissetmiyoruz cok sukur. Kagidimiz uzun bir yolculukta. Onemli yollardan gectik. Cok salladi ama artik duzluge cikiyoruz. 6 aylikta 125 mio ciro sirketimizin genel kurulda acikladigi 300 mio yillik hedefine ulasabileceginin guclu bir gostergesi ki bu esas faaliyet karini 90 mio lara tasir!! Ihracatin payi tam 60% a gelmis yilin sonuna dogru 65-70 % bandinda olmasini bekliyorum. Doviz yukari giderse ciromuz ve karliligimiz artar. Duserse borcumuz azalir!! Cok guzel bir denklem yakalamis durumdayiz. Yeni yapilacak yatirim, devreye girecek makinalar bizi 2.fabrikaya zorluyor. Guzel gelismelere gebeyiz. Yapilmasi gereken sadece sabretmek ve olasi dususler pozisyon arttirmak(biraz dusmesini bekleyen kurtlar var o nedenle asagi gelmekte zorlanio). Bunun yani sira, Genel kurula katilmak, sirketin vizyonu ile yoneticilerin yaptiklari arasindaki iliskiyi takip etmek de cok onemli. Burada yonetime surekli laf ediliyor ancak ben katilmiyorum. 2. Jenerasyonu cok basarili buluyorum. Baska bir Durdo var artik, eski sirkete bakmak gecmis yillardaki hisse performansina bakip gelecegi yorumlamak yanlis yaptirir. Kucuk yatirimci daha sik bilgilendirilebilir katiliyorum. Sirket yatirimci bilgilendirme toplantilari yapabilir ve orada anlatilanlari sunum seklinde paylasabilir. Super olur. Oraya da gelecegiz bence. Bilincli yatirimci artinca onlar da olacak. Araci kurumlarimizdan durdo raporu isteyerek baslayabiliriz bu surecin gelisimini hizlandirmaya. Neyse cok uzattik. Affola. Tum yatirimci dostlarimiza selamlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 407/653 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •