Sayfa 416/653 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yazanın çizenin azalması şirket değerine olumlu mu yansımış
    Maşallah 41 kere maşallah 🧿

2. Sirketimiz guzel aciklamalar gondermeye devam ediyor! Makine kurulur kurulmaz fuarda gorucuye de cikacak yeni urunlerimiz. Fransiz ortagimizin web sitesinden ayrintilari gorebilirsiniz. Geri donusum avrupada bir takinti halini aldi. Yeni yatirimimizin marjlarimiza olumlu etki yapmasini bekliyorum. Artik bambaksa bir durdo var diye hep yaziyorum. Bunun farkinda olanlar gelecegi onceden fiyatlama yarisina girdiler. Yabanci alimlari hiz kazandi. Fonlar da bos durmuyor bu arada!! Yatirimci iliskilerini arayip “ciro ve karliliga nasil bir etkide bulunmasini bekliyorlar yeni yatirimin “ sorusunu sormaya calisacagim. Ulasabilirsem burada yazmaya calisacagim aldigim cevaplari. Saygilar

Sent from my iPhone using hisse.net

Doğru hisseyi tespit etmek bir mesele.
    Dogru hisseyi almak bir mesele.
    Doğru hissede sabretmek bir mesele.
    Hisseyi zamanında terketmek ayrı mesele.

Hep yatas i örnek vermisimdir. 1.70 de girip 5.40 a kadar aldim sattım 2-3 yılda hisse başı 2-3 TL anca kazanmışımdır.
    Oysa bir yıl daha sabretsem 25-30 ları görecektim. Yani bir yıl sabrederek hisse başı en az 20 TL daha kar edebilirdim.

Kıssadan hisse ?
    Durdo nereye gider bilemiyorum. 2.70 ten beri hep karlı sattım her sattihimda pisman oldum. 7 den 4-5 arasına düşünce son firsat diyerek geri aldım.
    Ne zaman satarım artık ben de bilmiyorum. Ama kesin bildiğim bir sey var . Cok yakin bir zaman değil.

4. Bugünkü pasta

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Doğru hisseyi tespit etmek bir mesele.
    Dogru hisseyi almak bir mesele.
    Doğru hissede sabretmek bir mesele.
    Hisseyi zamanında terketmek ayrı mesele.

Hep yatas i örnek vermisimdir. 1.70 de girip 5.40 a kadar aldim sattım 2-3 yılda hisse başı 2-3 TL anca kazanmışımdır.
    Oysa bir yıl daha sabretsem 25-30 ları görecektim. Yani bir yıl sabrederek hisse başı en az 20 TL daha kar edebilirdim.

Kıssadan hisse ?
    Durdo nereye gider bilemiyorum. 2.70 ten beri hep karlı sattım her sattihimda pisman oldum. 7 den 4-5 arasına düşünce son firsat diyerek geri aldım.
    Ne zaman satarım artık ben de bilmiyorum. Ama kesin bildiğim bir sey var . Cok yakin bir zaman değil.
    Bu konuda kısısel dusuncem yatasla bır benzerlıgın olmadığı çünkü o sıralar yatas aracı kurum raporlarında yer alıyordu durdoda henuz böyle bır durum olmadı durdonun daha cok zamanın kront hareketi yada klmsn tarzı bı hareket icerısınde gibi bi görünüm var ariyetten yeniden makıne durumu belirsiz bi zamanda yüksek oranda bedelli artırım gündeme getirebilir kısa süre önce derim tahtasında % 400 bedelli öncesinde kağıd 18 küsürlere çıkmıştı durdoda olası yüksek bedelli belkide öncesinden neden derim tarzında bı hareketlılık olusmasın muhtemelen derıme benzıyor hepımıze bol şans

6. Muhtsem olur bir bedelli!! Bu sirkete sermaye katmak bilancoyu cok guzellestirir ama ben 2020 son ceyrek bekliyorum bedelli bedelsiz. Fiyatinin o donemde baya baya yukarlarda olmasini da bekliyorum tabiki

Sent from my iPhone using hisse.net

7. Bahsettikleri şekilde satışları artan kredileri kendi borçlarını ötelemek için degil, kapasite artırımı ve yenilik için makine yatırımı için kullanan bir şirkete belli bir fiyatlamaya gelince ödeyeceğimiz bedelli feda olsun. Hakkıdır. 2020 sonu rakamları. 2021 de gündeme getirir. Zamanlaması da harika olur.

Sayfa 416/653 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •