Sayfa 425/653 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Sessiz ve derinden devam Alışıyoruz çift haneye, MAŞALLAH...

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Biz o dönemler forumda bahsi geçen satışı, alamayanlar ve yeniden almak isteyenler için fırsat olarak yorumlamıştık.
    Anlam veremediğim satışlarda genelde alım taraftarı oluyorum.
    Sanırım artık nostalji olarak kalan değerler...
    Durdo da da benzer şekilde bilanco sonrası 4 e kadar bastilar. Ben de senin gibi tersini düşünüp aldım. Sonuç durdo cift hanelerde bntas 2 lerde.
    Cogu arkadas bilanço da faaliyer karindan ziyade dönem karına odaklaniyor. Bu birinci hata.
    Şirketin o anki durumuna odaklanılıyor bu 2. Hata. Oysa şirketin gelecekteki durumuna odaklanmak daha doğrudur.

Bntas borcsuz yapisi. Üretim artışına dönük faaliyetleri ile uzun vade guzel isaretler veriyor.
    Belki dogru belki yanlis yaptim ama 2 üzeri yeniden maliyetlendim.
    Herkese bol kazanclar

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Biz o dönemler forumda bahsi geçen satışı, alamayanlar ve yeniden almak isteyenler için fırsat olarak yorumlamıştık.
    Anlam veremediğim satışlarda genelde alım taraftarı oluyorum.
    Sanırım artık nostalji olarak kalan değerler...
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Durdo da da benzer şekilde bilanco sonrası 4 e kadar bastilar. Ben de senin gibi tersini düşünüp aldım. Sonuç durdo cift hanelerde bntas 2 lerde.
    Cogu arkadas bilanço da faaliyer karindan ziyade dönem karına odaklaniyor. Bu birinci hata.
    Şirketin o anki durumuna odaklanılıyor bu 2. Hata. Oysa şirketin gelecekteki durumuna odaklanmak daha doğrudur.

Bntas borcsuz yapisi. Üretim artışına dönük faaliyetleri ile uzun vade guzel isaretler veriyor.
    Herkese bol kazanclar
    Net kar ya da faaliyet karı önemli bir gösterge olmasına rağmen benim için önemli olan serbest olarak şirketin kullanımına kalmış nakit üretebilmesidir. BNTAS'ı bilmiyorum nedense filtrelemem de çıkmamış. Ancak bist'te net kar elde edip nakit elde edemeyen o kadar çok şirket var ki, bu nedenle faaliyetlerde elde edilen nakitte nispeten fazla verenler tercih edilecektir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Herkese bol kazanclar
    Arkadaşlar pardon, kusura bakmayın.
    Bantaş sayfasına yazdığımı sanırken DURDO sayfasına yazmışım. Gerçi çok alakasız olmammış ama, sonuçta başka bir hisse zikretmiş oldum.

5. Bence uzun vadedede durdo çok seksi duruyor )

6.  Alıntı Originally Posted by canalican Yazıyı Oku
    Bence uzun vadedede durdo çok seksi duruyor )
    Bu yazıdan sonra Durdo hareket geriye Lütfen cinsellik karıştırmayalım Bende yakışıklı DURDO'muz diyerek yolumuza devam diyorum....Maksat götüntüyü kıralım TOTEM olsun.

7. Geriye yok bence dinlenmece yapıyor, bi ateşleme lazım, oda çeyrekte güzel kar olabilir ) yakışıklı olsun bizim olsun orti )

8. MERMİN Mİ BİTTİ YİĞEN SAT BİRAZ DAHA SAT....TABANCAYLA KURT AVINA MI ÇIKILIR. BASA BASA VERIO BIDE MALI

Sayfa 425/653 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •