Sayfa 437/654 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by canalican Yazıyı Oku
    Bennnn varımmm ) kene gibi yapıştım...
     Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Valla hepimiz burdayız 4 gözle bilanço ve sonrasında da güzel haberler beklemeye devam
    hisseye güvenip taşıyanları kastetmedim kağıt ilk bilanço şokunu atlatıp 7.50 çıktığında tekrar aşa düşecek diye satanlar vardı kağıt yükselmeye devam edince onlar dökülmüş oldu :D
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

2. Bugün yatırım fonuna giden:49.945 lotcuk
    Fona virman yapanlar:
    Tacirler:32.946
    BGC:7.000
    Yatırım Finans:9.999
    belki hayaldir inanmayın sakın:
    bu yazdıklarıma inanıp da yatırım filan da yapmayın
    sakın haa

3. Biraz gec olsada Bugünkü takas

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Bugün yatırım fonuna giden:49.945 lotcuk
    Fona virman yapanlar:
    Tacirler:32.946
    BGC:7.000
    Yatırım Finans:9.999
    belki hayaldir inanmayın sakın:
    bu yazdıklarıma inanıp da yatırım filan da yapmayın
    sakın haa
    Tacirlerin çoğu tcd fonu içindir
    Son düzenleme : NewsTR; 04-11-2019 saat: 21:47.

5.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    hisseye güvenip taşıyanları kastetmedim kağıt ilk bilanço şokunu atlatıp 7.50 çıktığında tekrar aşa düşecek diye satanlar vardı kağıt yükselmeye devam edince onlar dökülmüş oldu :D
    Sonuna kadar güveniyoruz, Tüm borsada toplasan 3-5 firma harici güzel bilançosu olan var mı? Bizimki orta karar gelsin o bile yeter... Bol kazanç

6. Arkadaşlar evet form çok sessiz kaldı... KLMSN 9000 m kare yeni tesis ilavesi ile tavan tavan gidiyor. Şimdi bizim 2 adet makine siparişimiz var, birincisi Aralık Ocak gibi teslim edilecek diğeri ise 2020 Haziran diye firma yetkilileri bildirimde bulunmuşlardı. Siparişler geçildi bekliyoruz... Peki biz bu süper teknoloji harikası makineleri nereye koyucaz! Mevcuttaki 2 adet fabrikada yer olduğunu zannetmiyorum, parçalarını bile sığdıramayız diye düşünüyorum. İlk gelen makinada yanlış hatırlamıyorsam 40 tır gelmişti... Sonuç; 3. fabrika açıldığında bakalım bi KLMSN kadar mı olacağız yoksa Ayrıca ciroya etkilerini hayal bile edememekle birlikte YTD

7.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar evet form çok sessiz kaldı... KLMSN 9000 m kare yeni tesis ilavesi ile tavan tavan gidiyor. Şimdi bizim 2 adet makine siparişimiz var, birincisi Aralık Ocak gibi teslim edilecek diğeri ise 2020 Haziran diye firma yetkilileri bildirimde bulunmuşlardı. Siparişler geçildi bekliyoruz... Peki biz bu süper teknoloji harikası makineleri nereye koyucaz! Mevcuttaki 2 adet fabrikada yer olduğunu zannetmiyorum, parçalarını bile sığdıramayız diye düşünüyorum. İlk gelen makinada yanlış hatırlamıyorsam 40 tır gelmişti... Sonuç; 3. fabrika açıldığında bakalım bi KLMSN kadar mı olacağız yoksa Ayrıca ciroya etkilerini hayal bile edememekle birlikte YTD
    büyük resmi görmek önemli tabi sabredebilene

8.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar evet form çok sessiz kaldı... KLMSN 9000 m kare yeni tesis ilavesi ile tavan tavan gidiyor. Şimdi bizim 2 adet makine siparişimiz var, birincisi Aralık Ocak gibi teslim edilecek diğeri ise 2020 Haziran diye firma yetkilileri bildirimde bulunmuşlardı. Siparişler geçildi bekliyoruz... Peki biz bu süper teknoloji harikası makineleri nereye koyucaz! Mevcuttaki 2 adet fabrikada yer olduğunu zannetmiyorum, parçalarını bile sığdıramayız diye düşünüyorum. İlk gelen makinada yanlış hatırlamıyorsam 40 tır gelmişti... Sonuç; 3. fabrika açıldığında bakalım bi KLMSN kadar mı olacağız yoksa Ayrıca ciroya etkilerini hayal bile edememekle birlikte YTD
    DEDİKLERİNİZİN HEPSİ DOĞRU VE MANTIKLI, SONUNA KADAR DA HAKLISINIZ AMA;
    BUNU YAPACAK GÜÇ LAZIM YANİ TAHTAYI YUKARI GÖTÜRECEK
    DURUM ORTADA
    ZATEN YUKARI GİDEMİYOR
    AYRICA GÜVEN LAZIM MALUM MUHASEBECİLER ÖNEMLİ
    AYRICA BİLANÇO GELDİĞİ GÜN MİLLETİN ELİNE VERMESİNLER YETER
    BEKLENTİ BİTTİ DİYE

SEVİYELİ YAZILARA HER ZAMAN SAYGIM VAR

Sayfa 437/654 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları