Sayfa 441/654 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Şirketimiz daha yeni yeni tay tay yapıyor, daha yürüyecek, koşacak, hoplayacak, zıplayacak, inşallah, Allah o günleri görmeyi nasip etsin...

2. vay be,
    insan bazen hayret ediyor.

3. Spek emmi resital veriyor, şşşşş olay bende sakin olun gençlik diyor )

4.  Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    vay be,
    Neden hayret ettiniz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Neden hayret ettiniz?
    garantiden satış yapan arkadaşın bilançoya yaklaşımına
    bizim görmediğimiz neyi gördü ve satışa geçti diye düşünceler, hayretler sn. diproyal

6.  Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    vay be,
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Neden hayret ettiniz?
     Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    garantiden satış yapan arkadaşın bilançoya yaklaşımına
    bizim görmediğimiz neyi gördü ve satışa geçti diye düşünceler, hayretler sn. diproyal
    Belki hanıma hediye alacaktır da satıyordur. Sonuçta bizim aldığımız dönemlerde de birileri satıyordu.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Arkadaslar, oyle tavanlar falan dikkatimi cekti yukarda yazilan bence biraz abartiliynus beklenti. 2 yildir durdoda pozisyon alan ve her ay duzenli olarak pozisyonunu arttiran bi yatirimci olarak ( genel kurullara katilip yatirimci iliskileri ile de sik sik gorusen) bilancomuzu cok begendim. Hepimize hayirlisi olsun. Ama sirketimizin ederinde oldugunu dusunuyorum. Bu donemde ulkemizin durumunu goz onune aldigimizda tasinacak hatta pozisyon arttirilacak kagit sayisi bir elin parmagini gecmez ve ben durdo da poisyon arttirarak sabirla beklemeye devam edecegim. Arasira 3-4 ayda bir yazarim buraya bilanco geldikce yorum yapar giderim. Aynen devam edecegim. Cunku egeen in yolculugunu izlerseniz cok benzer bir yapisal ve finansal donusum gecirdigibi gorursunuz. Henuz yolun basibdayiz diye tahmin ediyorum. Neden tavan olmadik derseniz de;ciro da beklenenin biraz altinda kaldi net karliliktada dovizin dusuk kalmasinin etkisi yasandi ve net efk 15% lerden 10% lara geldi. Bu son yaptigimiz 11 hamlesi ile de bence ederine yaklastik. Simdi yil kapanis cironuzu ve karlarimizi bekleyecegiz. 260-70 milyon civarinda bir ciro 30% brut marj ve 12-13 civari bir net EfK bekliyorum. Son ceyrek pound un deger kazanmasinin karliligimiza olumlu etkisi olacagina inanyorum. Bu sekliyle 20-25 tl civaribda bir deger ile karsilasma ihtimalini gundeme getirir. Umarim ayni bu ceyrek gibi onunuzdeki ceyrek de bilanco gelmeden olasi ederine ulasmis oluruz. Sevgiler tum yatirimci dostlarimiza.

Sent from my iPhone using hisse.net

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aylar önce bu dönemlerde karı artan ve büyüyen şirketlerin gözde şirketler olacağını ve piyasanın gereğini yaparak o hisseleri hakketikleri yere çıkaracağını söylemiştik...durdodan karelden ve blcyt dan orta ve uzun vadede iyi bilançolar bekliyorum...önümüzdeki bilançoda da ise durdo ve blcyt a çok güveniyorum ama karelin döviz açığı olması ve finansal borçlarının artmış olması kısada beni teredütlü kılıyor (beklendiği gibi çok çok iyi bilanço açıklamayabilir )...ama orta ve uzunda oda çok iyi kazandıracaktır...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...32681&page=278

geçmişte yaptığımız bir yorum..bu üç hissede gerçekten de çok iyi çıktılar ...eski hissemin topiğinde hatıralarımı görmek istedim..ben hepinize başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 441/654 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •