Sayfa 453/653 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Yatırım fonundan bugün 10,000 lot daha gelir mi

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    biz hissemizden memnunuz
    hatta biraz daha torbaya atmak için
    düşmesine bile razıyız
    sorun yok
    acelemiz hiç yok
    Size hissenizden memnunmusunuz sorun var mi diye sormadik ama olsun siz yine patron gibi ilani ask edin ama soruma cevap vermeyeceksen bana alinti yapmazsaniz sevinirim

3.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    peki kısa vade için düşünceniz nedir? Buralardan mal kapalım diye yüksekten aldık sanırım 14 den. Bence önemli olan uygun fiyattan alıp sabırla beklemek. Ama ben sanırım pahalı aldım
    Alıntı yaparak söyleyeyim: kısa vadede 12.50/13.00 arasında asansör. Hatta fondan biraz daha satış gelir inşallah. Almak için bekliyorum çünkü. Bu benim fikrim o kadar.

4.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    bilmediğim için soruyorum. Şimdi Tire dikkatımı çekti oda ambalaj sanayi ve bu aralar çok ivmeli gidiyor. Bu iki hisse arasında ne fark var? piyasa değeri olarak yada alınabilirlik olarak hangisi daha önde duruyor?
    İkisi arasındaki en temel fark üretim yöntemi ve ürün kullanım alanlarıdır.
    Piyasa değeri arasındaki fark günlük olarak değişir farkı bilemem. Ancak bu forumda durdo önde olacaktır. Tire'nin forumunda Tire önde olacaktır. Sizin bakmanız gereken büyüyen bir şirket mi yoksa belli bir pazar payına sahip olgunlaşmış şirketi tercih edersiniz. Buna en iyi siz karar vereceksiniz..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    İkisi arasındaki en temel fark üretim yöntemi ve ürün kullanım alanlarıdır.
    Piyasa değeri arasındaki fark günlük olarak değişir farkı bilemem. Ancak bu forumda durdo önde olacaktır. Tire'nin forumunda Tire önde olacaktır. Sizin bakmanız gereken büyüyen bir şirket mi yoksa belli bir pazar payına sahip olgunlaşmış şirketi tercih edersiniz. Buna en iyi siz karar vereceksiniz..
    anladım teşekkür ederim. bir yerde okudum geri dönüşüm ambalaj tek bu şirket diye ancak sanırım yanlış bir ibare

Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Alıntı yaparak söyleyeyim: kısa vadede 12.50/13.00 arasında asansör. Hatta fondan biraz daha satış gelir inşallah. Almak için bekliyorum çünkü. Bu benim fikrim o kadar.
    Bugün sohbet ederken büyüme ve karlılık artışı yönünden Yataş ile olan benzerlik hisse fiyatında da benzerlik arzedebilir mi diye konuşuyorduk.

Ben Yataş ı 1.60 larda almaya başladım zaman zaman satsam da 5.5 görene kadar genelde portföyümde tuttum.
    6 ya yakın fiyatlarda dinlendi sonra 12-13 ler sonra 30 lar görüldü.

Yataş yükselirken
    6 larda dinlendikten sonra 12-13 hareketi yaptı. Burada 2 ay kadar yatay gittikten sonra 2 aylık sürede yüzde 100 den fazla prim yaptı.
    DURDO da da benzer hareket olabilir. Yani 12-15 arası bir kaç ay yatay gidebilir, dökülenler toplandıktan sonra bir kaç ayda çok daha sert yukarı hareket yapabilir.

Birisi mobilya birisi ambalaj ne alaka diyebilirler.
    Benim benzerlik kurduğum nokta ;ciroda ve kardaki süreklilik arzeden büyüme.

Yatırım tavsiyesi değildir

7. DURDO - Duran Doğan Basım

[QUOTE=selim1907;3779766]Bugünkü işlemler sanki yabancılar yavaş yavaş topluyorlar

SM-G950F cihazımdan

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bugün sohbet ederken büyüme ve karlılık artışı yönünden Yataş ile olan benzerlik hisse fiyatında da benzerlik arzedebilir mi diye konuşuyorduk.

Ben Yataş ı 1.60 larda almaya başladım zaman zaman satsam da 5.5 görene kadar genelde portföyümde tuttum.
    6 ya yakın fiyatlarda dinlendi sonra 12-13 ler sonra 30 lar görüldü.

Yataş yükselirken
    6 larda dinlendikten sonra 12-13 hareketi yaptı. Burada 2 ay kadar yatay gittikten sonra 2 aylık sürede yüzde 100 den fazla prim yaptı.
    DURDO da da benzer hareket olabilir. Yani 12-15 arası bir kaç ay yatay gidebilir, dökülenler toplandıktan sonra bir kaç ayda çok daha sert yukarı hareket yapabilir.

Birisi mobilya birisi ambalaj ne alaka diyebilirler.
    Benim benzerlik kurduğum nokta ;ciroda ve kardaki süreklilik arzeden büyüme.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Super tespit

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 453/653 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •