Sayfa 470/653 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Evet ben de gördüm. Yeni herhalde bu Arda. Ama çalışan mı bilmiyorum

Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    twıttterda yasar hocamı gordum arda dıye bırı duran doganı gezdırmıs kendısıne cok etkılenmıs fırma hakkında goruslerını yazıcakmıs... cigerci hocam nerdesin kac gundur yoksun buralar sessız kaldı seensız

2. çok güzeldi arda hocam

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Evet ben de gördüm. Yeni herhalde bu Arda. Ama çalışan mı bilmiyorum
    😀arda abimiz durdo hisse netteymiş zaten😅 nasıl abi son durum şirkette işlet nasıl🙃 bir güzel yazıda senden görelim

4. Arda hoca senden ismail hocam gibi bir yazı bekliyoruz... Şirketi en son ziyaret eden bir yatırımcı olarak

5. Merhaba. Ben Ismail bey gibi sektörden olmadığım için teknik olarak paylaşamam ancak görüşlerimi yarına toparlayıp paylaşacağım.

Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Arda hoca senden ismail hocam gibi bir yazı bekliyoruz... Şirketi en son ziyaret eden bir yatırımcı olarak

6. Sayın durdocu ,
    Durdoda yoruma pek gerek yok gibi. Kağıt koptu gidiyor, geri de gelmiyor. Tek sorun yukarıdan aşağıya doğru hafif hafif salınca gün içi yapanlara imkan tanıyor. Gittiği yerde kazık gibi dursa onlarda avucunu yalayacak.
    Ayrıca bilanço yaklaşıyor. Sermayeden fazla kar süpriz olmaz. İhracatın payı da %65 e yaklaşırsa harika olur.

7. Durdo

Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Sayın durdocu ,
    Durdoda yoruma pek gerek yok gibi. Kağıt koptu gidiyor, geri de gelmiyor. Tek sorun yukarıdan aşağıya doğru hafif hafif salınca gün içi yapanlara imkan tanıyor. Gittiği yerde kazık gibi dursa onlarda avucunu yalayacak.
    Ayrıca bilanço yaklaşıyor. Sermayeden fazla kar süpriz olmaz. İhracatın payı da %65 e yaklaşırsa harika olur.
    Hocam dibine kadar haklısın ama satan aşağıdan alıcam diye bekliyor biz yatırımcıysak onlar ne😆 ama Arda hocam fabrikayı ziyarete gitti alican veya dikrandan biriyle mutlaka görüşmüştür güzel bir bilgilendirme yaparsa ne mutlu bize

8.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Hocam dibine kadar haklısın ama satan aşağıdan alıcam diye bekliyor biz yatırımcıysak onlar ne😆 ama Arda hocam fabrikayı ziyarete gitti alican veya dikrandan biriyle mutlaka görüşmüştür güzel bir bilgilendirme yaparsa ne mutlu bize
    Sayın durdocu
    Bu 12 aylık bilanço önümüzdeki yıllarda inşallah göreceğimiz 500.000.000 cironun ayak izleri de olacak.
    Ayrıca kanalistanbul’u daha hesaba katmıyorum.

Sayfa 470/653 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •