Sayfa 474/654 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Herkesi bir arada görmek beni ayrıca mutlu etti kagıdın geri gelmesinden bahsetmişin hocam sana şunu soylim alıcanın en son youtubunu seyretmişindir kagıtta cok ucuz bir ülkeyiz geri gelme olasılıgı yok yaptırım olmadıgı surece
    Ya ortak sorun şu:
    Birileri trade yapıyor kağıdın içine ediyor. Dokunmasalar mis gibi gidecek, geri gelmese malı kaptıranlar bir daha alma umudu kalmayınca defolup giderler.
    Yabancı ile ilgili duyumlar bende aldım. Hatta takasta üçüncü sıraya yerleşerek diye. Millet döküldü ama bir kaç minik oyuncu kaldı. Onlar sattığında kağıt geri gelmese zaten giderler. İnşallah bu yol 40 üstünde kapanış bekliyorum. Yatırım filan tavsiyesi değildir.

2. Hafta sonu forumda güzel paylaşımlar oldu ya, illaki içine edecek birileri?

3.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Hafta sonu forumda güzel paylaşımlar oldu ya, illaki içine edecek birileri?
    Devre kestirerek keriz mi silkelendi yoksa saf biri tahtayı sahipsiz mi sandı😋 hocam hiç yakışmayan hareketler bunlar bitlerden arınmamız lazım

4. Haklısınız ama Günlük arbitraj imkanı verildiği sürece kurtulamayız. Gittimi gittiği yerde kalmalı. Geri gelince yerine koyuyor sattığını.

5. 19.99 dan mal alan osmanlı 19.60 a veriyor. Bu nasıl iştir?

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    19.99 dan mal alan osmanlı 19.60 a veriyor. Bu nasıl iştir?
    Usta tradercıdır🤣 twıterra gunluk al sat profesyonell paylasım yapanlardan bırıdır. Gunluk ıslemlerde kagıdı baskılayan kım anadolu defolup gitti

7.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Usta tradercıdır🤣 twıterra gunluk al sat profesyonell paylasım yapanlardan bırıdır
    Belli ne kadar profesyonel olduğu😀🤣 helal olsun tebrik etmek lazım

8. HUBVC derin hisse sayesinde 30 gordu

Sayfa 474/654 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •