Special Days Image
Sayfa 479/653 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Şöyle yorumları okudum..şirket gezmeleri...bilanço beklentısı..kanal İstanbul. Vs vs..sonra şıp dıye kesılmıs.....?...?. Ne oldu acaba

Haftalık olarak iyi kapanış yapabilecek güçte olduğunu umut ediyorum

3. - Şirket gezmesi değil, şirket ziyareti,
    - Bilanço Şubat sonu, Mart başı. O yüzden beklentiler yazılıp zamanı beklenir,
    - Kanal İstanbul olursa bonus olmazsa önemli değil,

Aynı şeyler her gün yazılmayacağı için. Yorumlar yapılır. Sonra beklenti ile hareketler uyumlu mu diye beklenir.

Biraz sabır gerekiyor özetle.

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Şöyle yorumları okudum..şirket gezmeleri...bilanço beklentısı..kanal İstanbul. Vs vs..sonra şıp dıye kesılmıs.....?...?. Ne oldu acaba

4. Adsız.jpg cok dogru kelımeerle ıfade etmıssınız arda hocam. Kanal ıstanbul güzergahında Duran doganın fabrıka bolgesı Turizm alanı olacak

5.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    - Şirket gezmesi değil, şirket ziyareti,
    - Bilanço Şubat sonu, Mart başı. O yüzden beklentiler yazılıp zamanı beklenir,
    - Kanal İstanbul olursa bonus olmazsa önemli değil,

Aynı şeyler her gün yazılmayacağı için. Yorumlar yapılır. Sonra beklenti ile hareketler uyumlu mu diye beklenirZiyaret
    Biraz sabır gerekiyor özetle.
    Ziyaret..doğru...şimdilik bunlar dıyorsunuz ..çok sığ..biraz girelim bakalım..19 altı vermiyor..hayırlısı

6. Ya merak ediyorum bu hisse hangi haberle gidecek? Adam o kadar haber geldi hiçbirini beğenmedi

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Ya merak ediyorum bu hisse hangi haberle gidecek? Adam o kadar haber geldi hiçbirini beğenmedi
    21 olmuş hiç söylemiyorsunuz...

Burada yazılar çoğalınca mı hisse hareketleniyor yoksa hisse hareketlenince mi burada yazılar artıyor bir çözemedim
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Geri gelme be durdo
    Gittiğin yerde kal be
    Nasıl olsa
    Açık ve kredili işlem yasak

Sayfa 479/653 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz