Sayfa 481/653 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Hocam ben anladım seni sen malı 19 lardan verdin şuan elinde kalmadı şimdi geri gelecek düşüncesiyle bekliyorsun pişman olmadan bin tekrr trene derim. İsmail hocam kanal istanbul mart gibi baslıycak sanırım ama uzun soluklu bir iş durdo o süre içersinde kendine güzel bir yet mutlaka inşaa edecektir. Patronlar günlük düşünen birileri değil sizde cok iyi biliyorsunuz. Bunun hesabı mutlaka yapılmıştır
    Satmak ha, 2010 nisanda al şimdi sat öyle mi? Tek lotunu bile satmadım, satmamda. Portföyde %39 oran ile kapı gibi duruyor. Satmamı bekleyen çok ama yok öyle. Sattıysam yarına çıkmak nasip olmasın. Şirkette sorun yok anlatmak istediğim bu. Anlayana.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Satmak ha, 2010 nisanda al şimdi sat öyle mi? Tek lotunu bile satmadım, satmamda. Portföyde %39 oran ile kapı gibi duruyor. Satmamı bekleyen çok ama yok öyle. Sattıysam yarına çıkmak nasip olmasın. Şirkette sorun yok anlatmak istediğim bu. Anlayana.
    Ortaklar hisse portföye değer katıyor çok iyi gidiyor. Ancak her ay almaya devam ediyoruz. Satmak isteyen olursa alıcı var bilginiz olsun...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Bak hocam ıstedıgın oldu gittiği yerden gerı gelmedı

4.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Bak hocam ıstedıgın oldu gittiği yerden gerı gelmedı
    Sayın durdocu,
    Evet haklısınız dediğiniz sonuna kadar doğru
    Doğru söze diyecek bir şey yok.
    Doğruya doğru.

5. Bi kere daha elemtere fiş kem gözlere şiş... Maşallah...

6. Şu an durdo gibi bir hikayesi olan bir şirket yok.bir hisse ile ilgili herşey var
    Agresif büyüme yatırım haber akışı ve bütün rüzgar arkasında.plastikten karton ambalaja dönüş, akıllı ambalaj, piyasanın geri dönüşümlü ambalajlara dönme isteği. Ki geri dönüşümü ilk keşfeden şirket diyebilirim.
    Kısaca y doğru yatırım ve o yatırıma akan talep eden müşteri profili.
    Durdo agresif büyümesini ikeriki yıllarda daha agresif yapabilir.
    Agresif büyüme sonrası yüksek cirolar yüksek efk lar elbette gelecektir.
    Boşuna 2.egeen demiyoruz.
    Yatırım tavsiyesi asla değildir

7. Güzel şeyler yazmaya korkuyorum çünkü ertesi gün içine ediyorlar ama gene de yazacağım:
    Durdo bu yatırımlar ile 2020 9 aylıktan ve özellikle 2021 6 aylıktan sonra nasıl agresif büyüdüğünü gösterecektir. Sadece çok az zaman ve sabır. Egeen olmasın kartn olsa razıyım sayın ortak😀

8. Bu arada duran doğan, kartonsanın en iyi müşterisi.
    Yeri gelmişken şirkete güvenip ilk çeyrekteki gibi şapma sapan hareketler yapmadan, uzun vadeli yatırımcı mantığıyla hareket eden kıymetli bir abimiz var. Ona da buradan selam olsun.

Sayfa 481/653 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •