Sayfa 490/654 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Hisseyi 3.90'da listeye aldı. 6 da yarısını, verdi. 6.5 da da yeni yayınladığı listede yazmadı. Özetle 3.90 dan listeye koyup 6,25 la diyelim 6.5 ortalama ile vermiş oldu. Dolayısıyla öyle çok gittiği falan için vermedi. O zamandan bu zamana ilgilenmedi hisseyle. Yakın zamanda da 12 de kısa vadede primli dedi. 14 te listeye aldı. ilk listeye aldığı tarih 20/11/2018.

Biz durdo'nun ivmesini 2017 aralıkta paylaştık twitter da, ve pozisyon açmaya başladık.(Daha eski pozisyon taşıyanlar da olabilir tabii. Ama benim için önemlisi dönüşüm zamanında almak) Dolayısıyla derinhisse ile bağdaştırmayın bu hisseyi. zerre ilgisi yoktur. Beğenip 14 te tekrar gündeme aldı o başka. Ama pozisyon var mı? önemli olan o.

Ama takipçi sayısından kaynaklı kötü hareketlerde etkilendik. Ama şükür ki elimiz kuvvetli sorun yok.

Biz 2018 de genel kurula katıldığımızda yatırımcı yoktu, genel kurulda. Oradan pay biçin ne zaman açmışız pozisyonu. (Bunu bireysel anlamda yazmıyorum. Sevdiğimiz kişilerde girdi bu hisseye farklı zamanlarda). Ne kadar pozisyonumuz var az çok bilenler bilir.

Ha derinhisseyi tanımıyorum, iyi şeyler yapıyordur. Ama pek ilgilenmediği ve nerdeyse pozisyonu olmayan bir durumda takipçi etkileşiminden kaynaklı bize de zarar geliyor. O kadar uğraş şirketle sürekli irtibatta ol, 3 ten mal almaya başla. Bütün düşüşlerin stresini çek, genel kurullara katıl. İnsanlara şirketin dobur ile ilgisi olmadığı anlat.FAbrikaya ziyarete git. Şirketi anlat.. Sonra diğer hisselerin etkisiyle hasar gör. Mevzu hisse benim senin meselesi değil.Ama duyduğum kadarıya zaten durdo ile ilgili ne kendi ne teknik analiz ekibi cevaplamıyormuş. Keşke esaslı yatırım yapsa. Daha yukarılara hakettiği yere gitsek. Ama değil öyle.

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Derinci hocaya haksızlık etmeyin..tanımam etmem ama adamın sayfası var girin bakın ...çok önceden durdoyu yani 3 -4 tl iken gundemıne almıstı..sonra çok yukseldı dıye çıkarttı..sonra AR-GE vs..ile gündeme 13-14 tekrar aldı agresıf buyume ıle...herkese Bılıyor...uzun vade..olarak al satcı degıl
    Son düzenleme : aalgun; 31-01-2020 saat: 19:23.

2.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Hisseyi 3.90'da listeye aldı. 6 da yarısını, verdi. 6.5 da da yeni yayınladığı listede yazmadı. Özetle 3.90 dan listeye koyup 6,25 la diyelim 6.5 ortalama ile vermiş oldu. Dolayısıyla öyle çok gittiği falan için vermedi. O zamandan bu zamana ilgilenmedi hisseyle. Yakın zamanda da 12 de kısa vadede primli dedi. 14 te listeye aldı. ilk listeye aldığı tarih 20/11/2018.

Biz durdo'nun ivmesini 2017 aralıkta paylaştık twitter da, ve pozisyon açmaya başladık.(Daha eski pozisyon taşıyanlar da olabilir tabii. Ama benim için önemlisi dönüşüm zamanında almak) Dolayısıyla derinhisse ile bağdaştırmayın bu hisseyi. zerre ilgisi yoktur. Beğenip 14 te tekrar gündeme aldı o başka. Ama pozisyon var mı? önemli olan o.

Ama takipçi sayısından kaynaklı kötü hareketlerde etkilendik. Ama şükür ki elimiz kuvvetli sorun yok.

Biz 2018 de genel kurula katıldığımızda yatırımcı yoktu, genel kurulda. Oradan pay biçin ne zaman açmışız pozisyonu. (Bunu bireysel anlamda yazmıyorum. Sevdiğimiz kişilerde girdi bu hisseye farklı zamanlarda). Ne kadar pozisyonumuz var az çok bilenler bilir.

Ha derinhisseyi tanımıyorum, iyi şeyler yapıyordur. Ama pek ilgilenmediği ve nerdeyse pozisyonu olmayan bir durumda takipçi etkileşiminden kaynaklı bize de zarar geliyor. O kadar uğraş şirketle sürekli irtibatta ol, 3 ten mal almaya başla. Bütün düşüşlerin stresini çek, genel kurullara katıl. İnsanlara şirketin dobur ile ilgisi olmadığı anlat.FAbrikaya ziyarete git. Şirketi anlat.. Sonra diğer hisselerin etkisiyle hasar gör. Mevzu hisse benim senin meselesi değil.Ama duyduğum kadarıya zaten durdo ile ilgili ne kendi ne teknik analiz ekibi cevaplamıyormuş. Keşke esaslı yatırım yapsa. Daha yukarılara hakettiği yere gitsek. Ama değil öyle.
    Hocam durumu çok güzel açıklamıssınız elinize sağlık. Bu şirketi yakınen tanıyan ve gören çok az yatıırmcı var burada derin hisse kitabına aldı diye bu şirketi diğer şirketlerle karıştıran çok oldu. Durdonun gerçek yatırımcıısı hiçbir zaman kağıdı bozmaz hangi seviyeden çıkarsa çıksın aklı başında işlem yapar. Adem hocamızın yazısı doğru 10 dan cıkarken sessız sedasız efendice cıktı. Bu işlemler olmadan öncede yazmıştık burda geçen seneyi unutmadık diye ama ısrarla MAL almak isteyen kötü niyetli tradercılara iyi ders oldu. Derinhisse kağıtta değilse peki neden listesine aldı? Amacı ne?

3.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Aklıma takılan ve cevabını bulamadığım bir soru var;
    Durdoda gedik yatırım 2 Aralık 2019 dan beri neden 122.000 lot satışta?
    Boşverin derinhisseyi filan gedik neden satıyor 😀🤣☺🤪😜

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Boşverin derinhisseyi filan gedik neden satıyor 😀🤣☺🤪😜
    Açık konuş hocam🙂 kim o satan

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Boşverin derinhisseyi filan gedik neden satıyor ����☺����
    Hocam siz eski borsacısınız..takılmayın gedıge..oyun ..geldikten satar denızden alır..takaslardan birşey anlaşılmaz..yanıltıcıdır..

6. Ada'm alın demiyor..temel değerleri gösterıyor...agresıf buyume dıyor uzun vade ..ışık tutuyor..verileri sunuyor..ılerlki vadede ne yapar ne yapmaz ..blanço..endexle alakası vs vs ..bıraz arastırın okuyun..yüzeysel değil ama..amacım Ada'mın avukatlığını yapmak değil..kendısı alsa ne olur almasa ne olur..sallamıyor..ky. Yol gösterıyor..mıllet gıdıyor yüksek Fıyattan gırıyor sonra ağlama duvarı tabii.....Ada'm teknık ı degıl zaten temelci..müthiş öngörüleri var..alıp almama konusunda seçimi ky.bırakıyor..ben alıyorum hurra sızde alın dıyen şarlatanlardan değil..neyse..bu konuda son paylaşımım..önyargıları biraz kırmak içindi..selametle

7. Biraz araştirın okuyun mu? 😄😄😄

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Ada'm alın demiyor..temel değerleri gösterıyor...agresıf buyume dıyor uzun vade ..ışık tutuyor..verileri sunuyor..ılerlki vadede ne yapar ne yapmaz ..blanço..endexle alakası vs vs ..bıraz arastırın okuyun..yüzeysel değil ama..amacım Ada'mın avukatlığını yapmak değil..kendısı alsa ne olur almasa ne olur..sallamıyor..ky. Yol gösterıyor..mıllet gıdıyor yüksek Fıyattan gırıyor sonra ağlama duvarı tabii.....Ada'm teknık ı degıl zaten temelci..müthiş öngörüleri var..alıp almama konusunda seçimi ky.bırakıyor..ben alıyorum hurra sızde alın dıyen şarlatanlardan değil..neyse..bu konuda son paylaşımım..önyargıları biraz kırmak içindi..selametle

8.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Açık konuş hocam🙂 kim o satan
    Satan kişi Bu sayfayı okuyor nasıl olsa. O cevap versin. Ama sadece okuyor şimdilik, yazmıyor.😄😄😄🤪 sayfayı okuyan veya takip edenler forum sayfasının altında nikler halinde görülüyor. Gedik önemli hemde çok🤪😛😃🤣

Sayfa 490/654 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •