Sayfa 495/653 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by taskinali Yazıyı Oku
    Arkadaslar durdo son donemde gayet guzel hareketler yapti. 20 tl ustunde tutunuyor simdilik. Gecmisten aldiklarinin bir kismini yada tamamini realize etmek isteyenler cikacaktir elbet. Bu gelecek 9 ayliklara gore bence biraz pahaliyiz ama gelecek 12 ayliga gore degerinde yada biraCik ucuz olacagiz diye dusunuyorum. Piyasa bu kagidin bilanco basarisini gordukce ilgi artacaktir. Ilk ceyrek bilancosu gelmeden evvel de guzel bi hareket yapip buralardan uzaklasacaktir diye tahmin ediyorum. Satislarinin 70% ye yakini ihracat ve soviz kuru ortalamasi gecen yilin ilk ceyreginden baya daha yukarda. Bu bize kafadan 2019 ilk ceyregine gore 10% ek buyume saglayacaktir. 30% civari bir ilk ceyrek buyumesi burada tozu dumana katar gene. Sirketimize ve yoneticilerine guveniorum. Hergun giden baska bir kagidi gorup biz niye oyle olamadik demeyelim. Inanin piyasada durdo gercegini farkeden onemli yatirimcilar var. 3 ay once 10dan gecen hafta 18 de almaya imtina edenler 3-5 ay sonra 30un ustunde alacaklar bundan eminim.

Sent from my iPhone using hisse.net
    Gelecek 9 aylik derken yanlis yazmisim. “9 ayliga gore pahali , gelecek olan 12 ayliga gore ederinde yada biraz ucuz kalacagiz” dogrusu olacak

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by taskinali Yazıyı Oku
    Arkadaslar durdo son donemde gayet guzel hareketler yapti. 20 tl ustunde tutunuyor simdilik. Gecmisten aldiklarinin bir kismini yada tamamini realize etmek isteyenler cikacaktir elbet. Bu gelecek 9 ayliklara gore bence biraz pahaliyiz ama gelecek 12 ayliga gore degerinde yada biraCik ucuz olacagiz diye dusunuyorum. Piyasa bu kagidin bilanco basarisini gordukce ilgi artacaktir. Ilk ceyrek bilancosu gelmeden evvel de guzel bi hareket yapip buralardan uzaklasacaktir diye tahmin ediyorum. Satislarinin 70% ye yakini ihracat ve soviz kuru ortalamasi gecen yilin ilk ceyreginden baya daha yukarda. Bu bize kafadan 2019 ilk ceyregine gore 10% ek buyume saglayacaktir. 30% civari bir ilk ceyrek buyumesi burada tozu dumana katar gene. Sirketimize ve yoneticilerine guveniorum. Hergun giden baska bir kagidi gorup biz niye oyle olamadik demeyelim. Inanin piyasada durdo gercegini farkeden onemli yatirimcilar var. 3 ay once 10dan gecen hafta 18 de almaya imtina edenler 3-5 ay sonra 30un ustunde alacaklar bundan eminim.

Sent from my iPhone using hisse.net
    Ali bey cok guzel bır yazı olmuş. İlk çeyrekte geçen yıla kıyasla yuzde 30 buyume demişsiniz bu olabilir mi? Geçen yıl ilk çeyrek 75 mılyona yakındı dovızde %15 aşagıdaydı ben ilk çeyrek 90 mılyon bekliyorum ikinci çeyrek 90-100 arası üçüncü çeyrek tahmin edemiyorum yeni makina kuruluyor.2020 yi 370-400 arası bir ciroyla kapatacaktır.y.t.d.

3. Son düzenleme : cigerci; 07-02-2020 saat: 17:01.

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Spk gec bıle kaldı şu Tavukçular sendikası başkasını önder tavukçu hakkında söylemek istediğim fKat buraya kurallardan dolayı yazamadığım o kadr guzel seyler varkı kendısının tibi zaten dikkat ettiyseniz şeytana benzior din tüccarlıgı ve vatan sevgisi altında mılletı twıtterda dolandırıyor. Namıdeğer derinhisse lakaplı zat millet durdoyu soruyor kendisine cevap bile vermiyo cunku daha önce burda Arda hocamız demişti elinde mal yok ama tamamen hisseyi karalama yönünde kötü niyetli sahtekar şeytan

5.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Spk gec bıle kaldı şu Tavukçular sendikası başkasını önder tavukçu hakkında söylemek istediğim fKat buraya kurallardan dolayı yazamadığım o kadr guzel seyler varkı kendısının tibi zaten dikkat ettiyseniz şeytana benzior din tüccarlıgı ve vatan sevgisi altında mılletı twıtterda dolandırıyor. Namıdeğer derinhisse lakaplı zat millet durdoyu soruyor kendisine cevap bile vermiyo cunku daha önce burda Arda hocamız demişti elinde mal yok ama tamamen hisseyi karalama yönünde kötü niyetli sahtekar şeytan
    söyledikleriniz doğru sonuna kadar haklısınız ama
    bugün kötü olan tahtanın durumu
    hiç görmediğim kurumlar tahtaya geldi
    ve maalesef gedik hala satıyor
    bunlar can sıkıcı şeyler

hisseden ümidim her geçen gün kesiliyor
    küsebilirim durdoya

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    söyledikleriniz doğru sonuna kadar haklısınız ama
    bugün kötü olan tahtanın durumu
    hiç görmediğim kurumlar tahtaya geldi
    ve maalesef gedik hala satıyor
    bunlar can sıkıcı şeyler

hisseden ümidim her geçen gün kesiliyor
    küsebilirim durdoya
    Gedikteki arkadaş can sıkmaya başladın. Yeni gelenler kim dışardayım hocam pasta atarmısın

7. Ben bir detay vereyim forumdaki arkadaşlara;

Yani ilgisi yokken gıyaben konuya dahil olduğu için yazıyorum;
    - Gedikteki satışların o bahsettiğiniz abimizle ilgisi yok,
    - Gedik'in verdiğini Garanti aldı dikkat ederseniz,
    - Gedik'teki abimizin bu tahtada olması bence bu tahta için şanstır,
    - Önceki hisselerdeki pozisyonlarının 10 sene ve eskisine kadar gittiğini düşünürseniz; Tahtaya kötü niyetllilerin musallat olmasını engellemiş ivme kazandırmıştır,
    - Kaç çeyrektir taşıyor bu tahtayı istese hallaç pamuğuna çevirebildi,
    - Ak yatırımın yaptığı gibi "ah" alacaklar hareketler yapmadı şimdiye kadar,

Bırakın elindeki milyonun bir kısmını versin.

Geçen gün gördünüz bir derin dediler 25 görrmüş tahta 19-18 e geldi. Destek verdik. İhtiyaç olsa kendisi de verirdi.
    Yani yeteri kadar tahtaya sahip çıktı diye düşünüyorum,
    Biliyorum bazı görüşler var değiştiremem, ama genel olarak durum bu.

Evet arada okuyor ama gaza gelip bozmaz tahtayı.

8.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Ben bir detay vereyim forumdaki arkadaşlara;

Yani ilgisi yokken gıyaben konuya dahil olduğu için yazıyorum;
    - Gedikteki satışların o bahsettiğiniz abimizle ilgisi yok,
    - Gedik'in verdiğini Garanti aldı dikkat ederseniz,
    - Gedik'teki abimizin bu tahtada olması bence bu tahta için şanstır,
    - Önceki hisselerdeki pozisyonlarının 10 sene ve eskisine kadar gittiğini düşünürseniz; Tahtaya kötü niyetllilerin musallat olmasını engellemiş ivme kazandırmıştır,
    - Kaç çeyrektir taşıyor bu tahtayı istese hallaç pamuğuna çevirebildi,
    - Ak yatırımın yaptığı gibi "ah" alacaklar hareketler yapmadı şimdiye kadar,

Bırakın elindeki milyonun bir kısmını versin.

Geçen gün gördünüz bir derin dediler 25 görrmüş tahta 19-18 e geldi. Destek verdik. İhtiyaç olsa kendisi de verirdi.
    Yani yeteri kadar tahtaya sahip çıktı diye düşünüyorum,
    Biliyorum bazı görüşler var değiştiremem, ama genel olarak durum bu.

Evet arada okuyor ama gaza gelip bozmaz tahtayı.
    Gedıktekı hocm bu yazdıklarımızı okuyosundur öptüm iki yanagından seviyoruz seni😊 sat anasını satım ama kötü niyetlilere tokadı bas

Sayfa 495/653 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •