Sayfa 496/653 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. günaydın değerli ve gerçek durdo yatırımcıları
    hafta sonu telefonumu genellikle maddi konularla ilgili pek arayan olmaz. ama bu hafta sonu hariç
    yazdıklarımdan dolayı birileri rahatsız olmuş anlaşılan. durumdan anlaşılan bu ama hiç önemli değil
    ne demekse her arayan "sakın benden bahsetme benim adımı verme" demeyi ihmal etmedi.
    ben de sözümü tutacağım ve aramızda sır olarak kalacak.
    evet verilen sözlerin tutulması önemli çünkü "verilen sözler" tutulmadığı zaman "güven" ortadan kalkıyor
    nisan 2010'da almaya başladığım durdoyu en son 9 mayıs 2019'da küçük bir miktar alarak defteri kapattım.
    bugün itibarıyla da ekranımdan siliyorum. artık ne fiyatını ne de bilançosunu ne de haberini filan takip etmeyeceğim.
    cemtş daha ön plana geçiyor hayatımda
    gerçekler insanları rahatsız ettiği için durdonun forum sayfasına yazdığım son yazımdır bu.
    lütfen bu hafta sonu olduğu gibi özelden de yazmayınız
    durdo yolun ve bahtın açık açık olsun.
    çünkü sen mükemmel bir şirketsin ama senin mükemmel olman yetmiyor, bazı şeylerinde mükemmel olası lazım.

bunlar yatırım tavsiyesi filan değildir ha hayal gördüm sayın

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    günaydın değerli ve gerçek durdo yatırımcıları
    hafta sonu telefonumu genellikle maddi konularla ilgili pek arayan olmaz. ama bu hafta sonu hariç
    yazdıklarımdan dolayı birileri rahatsız olmuş anlaşılan. durumdan anlaşılan bu ama hiç önemli değil
    ne demekse her arayan "sakın benden bahsetme benim adımı verme" demeyi ihmal etmedi.
    ben de sözümü tutacağım ve aramızda sır olarak kalacak.
    evet verilen sözlerin tutulması önemli çünkü "verilen sözler" tutulmadığı zaman "güven" ortadan kalkıyor
    nisan 2010'da almaya başladığım durdoyu en son 9 mayıs 2019'da küçük bir miktar alarak defteri kapattım.
    bugün itibarıyla da ekranımdan siliyorum. artık ne fiyatını ne de bilançosunu ne de haberini filan takip etmeyeceğim.
    cemtş daha ön plana geçiyor hayatımda
    gerçekler insanları rahatsız ettiği için durdonun forum sayfasına yazdığım son yazımdır bu.
    lütfen bu hafta sonu olduğu gibi özelden de yazmayınız
    durdo yolun ve bahtın açık açık olsun.
    çünkü sen mükemmel bir şirketsin ama senin mükemmel olman yetmiyor, bazı şeylerinde mükemmel olası lazım.

bunlar yatırım tavsiyesi filan değildir ha hayal gördüm sayın
    Hayırlısı olsun gardaş yolun açık olsun

3. cigerci hocam nasıl gıttı paylaşım yapasım gelmiyor. iyi haftalar bol kazançlar herkese

4. durdoda kı hacım zayıflıgı cok garıp bellı aralıklarda yukselıyor bılanco oncesı zayıf hacımle yola devam edıyoruz. BU ŞİRKETTE HACIM NASIL ARTTIRILIR? şirketlerin zayıf bilancolarını izliyorum hepsi 2018 den zayıf acıklıyor bılancosunu bakalım durdo bilancosu nasıl gelicek iyi gelse dahi ilgi konusunda sıkıntı var bu şirkette bunu nasıl çözülür bilgi paylasıcak biri varsa yazsın

5. Hubcv geldiği noktaya bak birde gerçek şirketin süründüğü yere bak benimde bu son yazım birdaha buraya yazmama kararı alıyorum herkese bol kazançlar.

6. Selamlar,

Aracı kurum tanıtım toplantısı,
    Piyasa çalışanları bile doğru düzgün tanımazken, "temel analiz üstadları" da klavyeden oturduğu yerden kritik edebiliyorlar.

2020 yılı beklentileri,

İlk etapta yapılması gerekenler bence.

Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    durdoda kı hacım zayıflıgı cok garıp bellı aralıklarda yukselıyor bılanco oncesı zayıf hacımle yola devam edıyoruz. BU ŞİRKETTE HACIM NASIL ARTTIRILIR? şirketlerin zayıf bilancolarını izliyorum hepsi 2018 den zayıf acıklıyor bılancosunu bakalım durdo bilancosu nasıl gelicek iyi gelse dahi ilgi konusunda sıkıntı var bu şirkette bunu nasıl çözülür bilgi paylasıcak biri varsa yazsın

7.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Selamlar,

Aracı kurum tanıtım toplantısı,
    Piyasa çalışanları bile doğru düzgün tanımazken, "temel analiz üstadları" da klavyeden oturduğu yerden kritik edebiliyorlar.

2020 yılı beklentileri,

İlk etapta yapılması gerekenler bence.
    Şirket tanıtımı konusunda ne siz bahsetmiştiniz sanırım yabancı aracı kurumlara tanııtım düşünülüo die birde yatırımcı temettüye bakıo bu konuda bu sene Yaşar beyin bahsettği gibi yüzde 5 verirlerse şirketin niyeti belli olur. Bu KONUDA ŞİRKETE BİRAZ ISRARCI OLALIM BUNU YAPMAK ZORUNDALAR

8. Evet öyle bir çalışma yapılyorlar ancak ne zaman neticelenelir bilemiyorum. Şirket yönetimi, pozistif katkı sağlayacak her görüşe açık. Süreç bakalım nasıl olacak.

Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Şirket tanıtımı konusunda ne siz bahsetmiştiniz sanırım yabancı aracı kurumlara tanııtım düşünülüo die birde yatırımcı temettüye bakıo bu konuda bu sene Yaşar beyin bahsettği gibi yüzde 5 verirlerse şirketin niyeti belli olur. Bu KONUDA ŞİRKETE BİRAZ ISRARCI OLALIM BUNU YAPMAK ZORUNDALAR

Sayfa 496/653 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •