Sayfa 5/653 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 33 - 40 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

enflasyon faiz miktarlarını ,faiz miktarları da hisselerin fk oranlarını etkiliyor...bu bağlamda enflasyon düştükçe hisselerin alacağı değer artar diyebiliriz...

bu yazdıklarımı bu tür konulara yabancı olan arkadaşlar için yazıyorum...eminim ki bir çok arkadaş zaten bu konuları biliyordur..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Dinlensin biraz hisse kendine gelsin...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

işlem hacmini zaten gün geçtikçe düşürüyor...bu şekilde kendini soğutacak..bu süreçte hisselerden bazıları çıkış da yapabiliyor ,bazıları da yerinde sayıyor bazıları da iniyor...günlük işlem hacmi ta 200-300 bin tl lere kadar düşebilir...orası diptir...o miktarı gördükten sonra dinlenmesi tamamlanır...

hatırlarsanız durdo 5,00 a inerken işlem hacmini 270 bine ,5,50 seviyesinde ise 200 binlere kadar düşürmüş ve o şekilde dinlenmesini tamamladıktan sonra yukarıya atak yapmıştı..

vergi dairesi gelir tablosu geçen yıl 9 şubatta yollanmış...orda ciro ve karın ana taslakları belli olmuştu..şu anda eğer bu yıl da aynı tarihte yollayacak olursa burada geriye kalıyor sadece 9 gün...bu çok kısa bir süredir...bu süre zarfında durdo büyük bir ihtimalle dinlenmesini tamamlayıp gelecek bilançoyu bekleyecek...bakalım o vakte kadar ne yapacak ?? durdoyu bu süreçte satmak bir daha alamamak anlamına da gelebilir...herkesin bir karar vermesi gerekiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. City 254.575
    deutche 128.309 bin lot olmuş takaslarda..Bilginize

Credit deutce ve yatırım finans 6000 lot oldu

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 5/653 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •