Sayfa 504/653 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Sayın Cigerci,
    Şu lotları Gedik ile bagdastırma dışında. Bildiginiz gercekleri paylassanız hepimiz ögrensek. Burada üstü kapalı yazdıklarınız kötü niyetlilere fırsat veriyor. Elimizde olan hisseye farkında olmadan zarar veriyor. Yani 7300 lotu verecegine alsaydı gibi söylemler...Bu sefer herkes saçma sapan senaryolar üretiyor. Ne varsa yazın lütfen bilelim.

* Birkac kez denedim gondermeyi mukerrer olduysa kusura bakmayin.
    QUOTE=cigerci;4182425]gedik bugün satış kademesinden verdiği 7,696 lotu
    tahtaya aktiften alış gönderse tahta tavan oluyor.
    çünkü tavana kadar 7,133 lot satıcı var
    anlayana[/QUOTE]

2.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Sayın Cigerci,
    Şu lotları Gedik ile bagdastırma dışında. Bildiginiz gercekleri paylassanız hepimiz ögrensek. Burada üstü kapalı yazdıklarınız kötü niyetlilere fırsat veriyor. Elimizde olan hisseye farkında olmadan zarar veriyor. Yani 7300 lotu verecegine alsaydı gibi söylemler...Bu sefer herkes saçma sapan senaryolar üretiyor. Ne varsa yazın lütfen bilelim.

* Birkac kez denedim gondermeyi mukerrer olduysa kusura bakmayin.
    QUOTE=cigerci;4182425]gedik bugün satış kademesinden verdiği 7,696 lotu
    tahtaya aktiften alış gönderse tahta tavan oluyor.
    çünkü tavana kadar 7,133 lot satıcı var
    anlayana
    [/QUOTE]

en önemli konuyu sanki çok önemsiz gibi ifade etmişsiniz.
    tabi ki bu tahtada GEDİK en önemli kurum
    bunu nasıl bu kadar basite indirgersiniz?

3. Gedik'i basite indirgemedigim gibi;
    QNB nin YKB nin de al-sat larını bas.it görmüyorüm. Hatta Alnus esas pozisyon dısı 1000 lot ile tahtayı sürekli bozmaya çalışanları da.

Ama benim sordugum bu degil;
    Siz sürekli bir şey bildiğiniz halde paylaşmayıp gizem yaratıyorsunuz. Onu merak ettim. Ustelik bu en buyuk riski *ki göreceli bir şey* sürekli paylaşıp pozisyon taşımaya devam ediyorsanız. O kadar da korkulacak bir şey olmadıgı gibi bir şey cıkıyor ortaya. Yani sizden ricam verilen sözler, birileri aradı benim adımi verme dedi gibi diyalogları paylaşıyorsunuz. Biz merak ediyoruz ne var bu kadar gizem, gercekler, dogrular. Yoksa Gedik tabii ki önemli. Ak yatırım gibi. Garanti gibi is yatirim gibi ( onlar daginik diye göze gorunmuyor olabilir)

en önemli konuyu sanki çok önemsiz gibi ifade etmişsiniz.
    tabi ki bu tahtada GEDİK en önemli kurum
    bunu nasıl bu kadar basite indirgersiniz?[/QUOTE]

4. sayın algun merhaba;
    ben bu hisseyi nisan 2010'dan beri taşıyorum.
    aldığıma filan da pişman değilim. çünkü tüyo gibi saçma sapan işlerle iş yapmam.
    ayrıca evet bir şeyler biliyorum da neden paylaşayım.
    daha dün alıp da tahtaya gelen insanlar köşeyi dönsün diye mi?
    evet ben de bir şeyler biliyorum ve başka arkadaşım da biliyor.
    öğrenmek için bin bir zahmet çektiğim bilgileri
    foruma gerçek adıyla girmeyip de misafir olarak forumu yandan yandan seyreden
    kişiler öğrensin diye mi paylaşayım.
    paylaşan arkadaşlar da saygım var ve onlara müteşekkirim.
    o arkadaşımla ikimiz hala taşıyoruz. satmaya filan da niyetimiz yok.
    evet aldığım hisseyi çok sıkı takip ederim bu doğru her yönden.
    ben asla korkulacak bir şey var demedim, sadece soru sordum
    hatta insanlar satıp gidebilir tahta tekrar 3 tl gibi fiyatlara düşebilir hiç umurumda değil
    hatta düşerse o fiyatlara elimde taşıdığım kadar daha da alırım.
    insanlara veya spek efendiye güvenerek almadım bu hisseyi.
    zaten spek efendi ben bu hisseyi aldığımda bu hissede filan değildi.
    durdo;
    tam istediğim gibi sürekli büyüyen,
    yatırım yapan,
    ihracat oranı her geçen yıl artan
    yabancı ayağı olan
    sektörü güncel olan veya olacak olan mükemmel bir şirket
    ondan dolayı düşer veya çıkar hiç umurumda değil
    beklediğim yere gelinceye kadar buradayım.
    lütfederseniz size şimdi bir soru ile yazımı bitirmek istiyorum:
    02 Aralıktan beri
    Ak, Anadolu ve Gedik satıyordu ve bu satışların büyük bir kısmını garanti karşılaşmıştı:207.000 lot.[02. ARALIK 2019 İLE 5 ŞUBAT 2020 ARASI]
    peki bugün garanti 172,000 lot neden acaba?[02 aralık 2020 ile 28 Şubat 2020 arası]
    yani kısaca ak, Anadolu ve Gedik'in satışlarının karşıladığı düşünülen garanti de 35,000 lotçuk vermiş.
    cevabınızı öğrenmek isterdim?
    (NOT: ama ben hiç garanti neden satıyor diye sormuyorum dikkat ederseniz)

iyi günler dilerim.

5. Garanti de sonradan alınan bir 80k civarı mal var. O bir ara satmaya niyetlendi. Ama diyorsaniz ki gedik garanti karşılıkli işlem. Hakikaten sonuna kadar yanılırsınız. Ak yatirim satışını patron mu acaba diyenler de yaniĺirlar. *belki satıslari n icinde o da vardir bilemem* ama yani her ak'ı patron sayamayacagimiz gibi. Her gedik satisini da bahsi gecenler olarak nitelendirmemiz yanlis olur. Anadolu yatirim her cıkısta kafasina vurdu tahtanin. Mesela o da Gedik ile tanisiyorsa onun da sorumlusu Gedik diyemeyiz... soyle bir genelleme yapayim; Garanti, is yatirim, ak (bir kismi ) zarar vermez diye düsünüyorum. Ben sizin paylasimlarinizi hep olumsuz gördügüm icin yazmistim. Ama bugun ki yaziniz ve sonrasinda sanirim artik diger sosyal medyadakilere de fırsat vermezsiniz. Ihtimalden öte gercekleştiren ak yatirim in kulaklarini cinlatin derim ...

Bu arada bu ikili diyalogtan. Sayin Cigercinin şirketi çok daha yukarı taşıyacak tahminlemeleri oldugunu ögrenmis olduk. Üstu kapalı da olsa. Teşekkür ederim kendi adima.

Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    sayın algun merhaba;
    ben bu hisseyi nisan 2010'dan beri taşıyorum.
    aldığıma filan da pişman değilim. çünkü tüyo gibi saçma sapan işlerle iş yapmam.
    ayrıca evet bir şeyler biliyorum da neden paylaşayım.
    daha dün alıp da tahtaya gelen insanlar köşeyi dönsün diye mi?
    evet ben de bir şeyler biliyorum ve başka arkadaşım da biliyor.
    öğrenmek için bin bir zahmet çektiğim bilgileri
    foruma gerçek adıyla girmeyip de misafir olarak forumu yandan yandan seyreden
    kişiler öğrensin diye mi paylaşayım.
    paylaşan arkadaşlar da saygım var ve onlara müteşekkirim.
    o arkadaşımla ikimiz hala taşıyoruz. satmaya filan da niyetimiz yok.
    evet aldığım hisseyi çok sıkı takip ederim bu doğru her yönden.
    ben asla korkulacak bir şey var demedim, sadece soru sordum
    hatta insanlar satıp gidebilir tahta tekrar 3 tl gibi fiyatlara düşebilir hiç umurumda değil
    hatta düşerse o fiyatlara elimde taşıdığım kadar daha da alırım.
    insanlara veya spek efendiye güvenerek almadım bu hisseyi.
    zaten spek efendi ben bu hisseyi aldığımda bu hissede filan değildi.
    durdo;
    tam istediğim gibi sürekli büyüyen,
    yatırım yapan,
    ihracat oranı her geçen yıl artan
    yabancı ayağı olan
    sektörü güncel olan veya olacak olan mükemmel bir şirket
    ondan dolayı düşer veya çıkar hiç umurumda değil
    beklediğim yere gelinceye kadar buradayım.
    lütfederseniz size şimdi bir soru ile yazımı bitirmek istiyorum:
    02 Aralıktan beri
    Ak, Anadolu ve Gedik satıyordu ve bu satışların büyük bir kısmını garanti karşılaşmıştı:207.000 lot.[02. ARALIK 2019 İLE 5 ŞUBAT 2020 ARASI]
    peki bugün garanti 172,000 lot neden acaba?[02 aralık 2020 ile 28 Şubat 2020 arası]
    yani kısaca ak, Anadolu ve Gedik'in satışlarının karşıladığı düşünülen garanti de 35,000 lotçuk vermiş.
    cevabınızı öğrenmek isterdim?
    (NOT: ama ben hiç garanti neden satıyor diye sormuyorum dikkat ederseniz)

iyi günler dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Garanti de sonradan alınan bir 80k civarı mal var. O bir ara satmaya niyetlendi. Ama diyorsaniz ki gedik garanti karşılıkli işlem. Hakikaten sonuna kadar yanılırsınız. Ak yatirim satışını patron mu acaba diyenler de yaniĺirlar. *belki satıslari n icinde o da vardir bilemem* ama yani her ak'ı patron sayamayacagimiz gibi. Her gedik satisini da bahsi gecenler olarak nitelendirmemiz yanlis olur. Anadolu yatirim her cıkısta kafasina vurdu tahtanin. Mesela o da Gedik ile tanisiyorsa onun da sorumlusu Gedik diyemeyiz... soyle bir genelleme yapayim; Garanti, is yatirim, ak (bir kismi ) zarar vermez diye düsünüyorum. Ben sizin paylasimlarinizi hep olumsuz gördügüm icin yazmistim. Ama bugun ki yaziniz ve sonrasinda sanirim artik diger sosyal medyadakilere de vermezsiniz. Ihtimalden öte gercekleştiren ak yatirim in kulaklarini cinlatin derim ...

Bu arada bu ikili diyalogtan. Sayin Cigercinin şirketi çok daha yukarı taşıyacak tahminlemeleri oldugunu ögrenmis olduk. Üstu kapalı da olsa. Teşekkür ederim kendi adima.
    ak yatırımın kulaklarını 9 mayıs 2019 da herkes çınlattı.
    twıtter hesabım yok.
    ben teşekkür ederim anlayışınız için
    iyi pazarlar

7. Günaydın iyi haftalar herkese,

Durdo bu aralar güzel fırsatlar sunuyor nasıl ki mayıs ayında 7-TL den 3,60 düştük ve bundan faydalandık. Şimdide 25 tl den 13 tl ye kadar çekildik.Bu fiyat hareketine ülkemizde yaşanan üzücü olayları,virüs olayı ve bu olaylar dışında yapılan satışları ekleyebiliriz.

Mart ayı bacası tüten her fabrika için büyük fırsatlar sunacağa benziyor, ben bu açıdan bakıyorum gerisi benim için önemli değil.

Bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Günaydın iyi haftalar herkese,

Durdo bu aralar güzel fırsatlar sunuyor nasıl ki mayıs ayında 7-TL den 3,60 düştük ve bundan faydalandık. Şimdide 25 tl den 13 tl ye kadar çekildik.Bu fiyat hareketine ülkemizde yaşanan üzücü olayları,virüs olayı ve bu olaylar dışında yapılan satışları ekleyebiliriz.

Mart ayı bacası tüten her fabrika için büyük fırsatlar sunacağa benziyor, ben bu açıdan bakıyorum gerisi benim için önemli değil.

Bol kazançlar
    İsmail bey Günaydın,
    2013 te hisse 2 euro ya satılan bir şirketin şuanki hisse fiyatı sosyal medyada bazı gruplara pahalı gelmektedir. Anlayamıyorum gerçekten 2013 teki şirketle şuanki şirket arasında farkı göremeyen gerçekten yatırım yapmasın. Bu farkı en iyi bilenlerden birisiniz. (Sayın Ciğerci) sizde

Sayfa 504/653 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •