Sayfa 505/653 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    İsmail bey Günaydın,
    2013 te hisse 2 euro ya satılan bir şirketin şuanki hisse fiyatı sosyal medyada bazı gruplara pahalı gelmektedir. Anlayamıyorum gerçekten 2013 teki şirketle şuanki şirket arasında farkı göremeyen gerçekten yatırım yapmasın. Bu farkı en iyi bilenlerden birisiniz. (Sayın Ciğerci) sizde
    çok haklısınız, şirketin tek sorunu ciro istenilen seviyede gelmediği için temel veriler pahalı gibi görünüyor olabilir ama ben buna katılmıyorum.

Borsamızda kendi çapında agresif bir büyüme içine giren çok fazla şirket bulamazsınız durdo bunlardan biri ciromuzda yıl sonunda 3. fabrikanın etkisi ile gözle görülür bir artış artık gelmeli.

Yeni makineler ve yapılan yeni iş sözleşmeleri ile bu mümkün sadece firmamız herşeyi ağırdan alıyor, yatırımcılara bizlere değer vermiyorlar. Değer vermiş olsaydı, durdo nu kap haberlerinde çok güzel haberler görürdük, orda da biz yatırmcıları iş düşüyor,varlığımızı hissettireceğiz şirketin kurumsallaşması için elimizden geleni yapacağız.

2. İsmail bey selamlar,

Yatırımcılarla daha iyi iletişim/kurumsal iletişim adına neler olmalı? Burada palaşabilir misiniz? Rica etsem.

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    çok haklısınız, şirketin tek sorunu ciro istenilen seviyede gelmediği için temel veriler pahalı gibi görünüyor olabilir ama ben buna katılmıyorum.

Borsamızda kendi çapında agresif bir büyüme içine giren çok fazla şirket bulamazsınız durdo bunlardan biri ciromuzda yıl sonunda 3. fabrikanın etkisi ile gözle görülür bir artış artık gelmeli.

Yeni makineler ve yapılan yeni iş sözleşmeleri ile bu mümkün sadece firmamız herşeyi ağırdan alıyor, yatırımcılara bizlere değer vermiyorlar. Değer vermiş olsaydı, durdo nu kap haberlerinde çok güzel haberler görürdük, orda da biz yatırmcıları iş düşüyor,varlığımızı hissettireceğiz şirketin kurumsallaşması için elimizden geleni yapacağız.

3.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    İsmail bey selamlar,

Yatırımcılarla daha iyi iletişim/kurumsal iletişim adına neler olmalı? Burada palaşabilir misiniz? Rica etsem.
    algun bey merhaba

Şirketlerde gerşekleşen değişkliklerde her anlamda bir değişiklikten bahsediyorum,

Spk mevzutına ve yönetmeliklere göre şirketlerin kap a bildirmesi zorunlu olan ve bildirilmesi şirket insiyatifinde olanlar vardır. Şirketimiz zorunlu olanlara uymakla birlikte insiyatifinde olanları yatırımcılarla paylaşmıyor.

Aselsan gibi ülkemiz adına stratejik bir firma her şeyini kap a paylaşırken ambalaj firması olarak daha fazlasını hakettiğimizi düşünüyorum.
    Son düzenleme : İSMAİL; 02-03-2020 saat: 12:12.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    algun bey merhaba

Şirketlerde gerşekleşen değişkliklerde her anlamda bir değişiklikten bahsediyorum,

Spk mevzutına ve yönetmeliklere göre şirketlerin kap a bildirmesi zorunlu olan ve bildirilmesi şirket insiyatifinde olanlar vardır. Şirketimiz zorunlu olanlara uymakla birlikte insiyatifinde olanları yatırımcılarla paylaşmıyor.

Aselsan gibi ülkemiz adına stratejik bir firma her şeyini kap a paylaşırken ambalaj firması olarak daha fazlasını hakettiğimizi düşünüyorum.
    Sonuna kadar haklısınız. Geçen yıl alınan işlerin hiçbiri kapa bildirilmedi. Yeni iş anlaşmalarını bildirme gibi bir alışkanlığı yok şirketin malesef bi yatırımcının yanındayız demekle olmuyor bu işler. Herşey lafta kaldığı sürece yatırımcıyı küstürürsün. Kurumsal olmak istiyorsan kurumsal gibi davranmak zorundasın.

Kağıt adeta bildiğin ölmüş dogru düzgün tepki bile veremiyor hacım zayıf zarar satısını bıle yaptımıyor

6.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    Sonuna kadar haklısınız. Geçen yıl alınan işlerin hiçbiri kapa bildirilmedi. Yeni iş anlaşmalarını bildirme gibi bir alışkanlığı yok şirketin malesef bi yatırımcının yanındayız demekle olmuyor bu işler. Herşey lafta kaldığı sürece yatırımcıyı küstürürsün. Kurumsal olmak istiyorsan kurumsal gibi davranmak zorundasın.
    Sadece yapılan iş sözleşmeleri değil alınan yada satılan makinelerde önemli, Durdo yatırımcısı olarak şirketi ziyaret ediyor/ediyoruz eski ile yeni arasında farkı göreceklerdir arkadaşlarımız. Herşeyi sadace kap haberlerine bırakmamalıyız, uzun vadeci yatırımcıysak firma ziyaretleri önemli.

7. Bu arada arkadaşlar artık her akşam takas paylaşıcam gün içinde işlem yapmak isteyen olursa takas yada ederınlık isterse onuda elimden geldıgınce forumda paylaşmaya çalışırım.

8. Bende ürün fiyatları hakkında bir bilgi sunayım. 6 ay önce %100 selülozdan oluşan karton kağıdın fiyatı 750 euro iken son dönemlerde 900-950 euro seviyesine yükselmiştir. Kısa dönemli olarak arz sıkıntısı fiyatları yukarı çekmiştir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 505/653 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •