Sayfa 509/654 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. son anda 18 açtı ıyı yıne

2. sanki durdo ve durdonun tahta yapıcısı için bestelenmiş gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=ftzOCkrWDao

3.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    sanki durdo ve durdonun tahta yapıcısı için bestelenmiş gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=ftzOCkrWDao
    Bizi güldürecek olan şirketin kendisi yapacağı yatırımlar ve büyümesi ve ilerde gelmesi muhtemel güzel haberler.

Şirket dışında bizi kimse güldüremez :-)

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bizi güldürecek olan şirketin kendisi yapacağı yatırımlar ve büyümesi ve ilerde gelmesi muhtemel güzel haberler.

Şirket dışında bizi kimse güldüremez :-)
    ellerine sağlık doğru söze ne denir
    evet insanlara fazla umut bağlamamak lazım
    insanoğlu sunuçta

çünkü insan nisyan(unutma) üzerine yaratılmıştır
    yaşadığımız gibi

5. selam beyler bugunku ılk yazım. hıssenet.com da bu hısse senedını zıyaretcı kılıgında takıp edıp ıslem yapan ZAT lara seslenıyorum. Erkeksenız sıtemıze uye olup ınsan gıbı takıp edersınız gızlı gızlı burada yazılanları okumaya calısıp ıslem yapmanız goruntude erkek oldugunuzu gostermez. bızler buraya sadece anlık dusuncelerımızı yazarız ozel bılgılerımızı mesajla bırbırımıze ıletırız. cok acık konusuyorum gızlı gorunen suan 3 kısınız hep burdasınız kac yasında oldugunuz onemlı degıl ama ADAM degılsınız ERKEK de degılsınız . Fatıh urek-bulent ersoy gıbısınız.

6.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    selam beyler bugunku ılk yazım. hıssenet.com da bu hısse senedını zıyaretcı kılıgında takıp edıp ıslem yapan ZAT lara seslenıyorum. Erkeksenız sıtemıze uye olup ınsan gıbı takıp edersınız gızlı gızlı burada yazılanları okumaya calısıp ıslem yapmanız goruntude erkek oldugunuzu gostermez. bızler buraya sadece anlık dusuncelerımızı yazarız ozel bılgılerımızı mesajla bırbırımıze ıletırız. cok acık konusuyorum gızlı gorunen suan 3 kısınız hep burdasınız kac yasında oldugunuz onemlı degıl ama ADAM degılsınız ERKEK de degılsınız . Fatıh urek-bulent ersoy gıbısınız.
    hayret ya bu kadar hakaretten sonra hala ziyaretçi olarak sayfayı ziyaret edenler var.
    Pes doğrusu?

7. Surattaki deri çok önemli hocam çok şükür günümüz insanlarındaki çoğu sığır derisi gibi tükürsen yarabbi şükür diyecek kıvamda. Daha yapılacak bir çok şey var da malum yazılmıyor forma

8. Bak burda yazdıklarımız hisseye etki ediyor ne güzel ver kardeşim iki gündür vakıf veriyor acaba bu vakıf ENSAR vakfımı malum günümüzün kullanılan en büyük finans merkezi

Sayfa 509/654 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •