Sayfa 527/654 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    bedelli önemli değil yatırırsın parayı iş biter. önemli olan 2 aralık’tan beri gedikten satılanın geri alınması. -128.000 idi daha önce şimdi-80.000 olmuş. Inşallah tamamlanır.
    bedellide para önemli hocam katılmıyorum size paran yoksa elindekının bır kısmını satarsın nakıt elde eder kalan malın ilede bedelliye katılırsın. Bu zamanda nakıt bıraz değerli bu aralar

2. O dönem bir aksilik olmazsa,
    15 Haziran'ı aldık ajandaya.

3. Bedelli kasaya para getirir. Bilanço yapısını güzelleştirir. O zaman Gedik/Anadolu'daki beklentinizi başka kurum karşılar. Ama Gedik'te düşündüğünüz satış yok diyebilirim. Ama Anadolu'da olduğu gibi burada müdahale edilemeyenler oluyor tabii. Dua edelim de o tarzdakiler gelmesin tekrar.

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    bedellide para önemli hocam katılmıyorum size paran yoksa elindekının bır kısmını satarsın nakıt elde eder kalan malın ilede bedelliye katılırsın. Bu zamanda nakıt bıraz değerli bu aralar

4. Sayın algun belki dünkü alıcılar arasında o dua edelim gelmesinler dediklerinizden gelen biri olmuş olabilir diye düşünüyorum 😀😃

5. Yok, yok değil onlar. Uzun vadeli yatırımcı. Böyle vizyonel patronlar varken bırakıp gitmezler.

Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Sayın algun belki dünkü alıcılar arasında o dua edelim gelmesinler dediklerinizden gelen biri olmuş olabilir diye düşünüyorum ����

6. Piyasa ınanmaya başladı beklentının gerçekleşeceğine TAVANI HAKEDIYORSUN DURDO

7. https://i.hizliresim.com/xbErNe.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tacirler tavanın bitmesıne bın lot kala 50 bın lotu koydu tavana.

Sayfa 527/654 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •