Sayfa 533/654 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Arkadaş ilave yapıcam fırsat vermiyo köftehor...

2. Pasta var mı

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    ismail hocam gedik ve iş müthiş trade ediyorlar hisseyi dönen lotlara bakarsak veren yok demekki mal istiyorlar bizlerden...bu fiyatlardan bizden mal çıkmaz...bizim nasıl yatırımcı olduğumuzu çözemediler...şuan türkie değil dünyada GIDA,İLAÇ,TEMİZLİK ürünleri ön planda bizde bu çarkın bir parçasıyız şirket dün zaten gerekli açıklamasını yaptı

4.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    ismail hocam gedik ve iş müthiş trade ediyorlar hisseyi dönen lotlara bakarsak veren yok demekki mal istiyorlar bizlerden...bu fiyatlardan bizden mal çıkmaz...bizim nasıl yatırımcı olduğumuzu çözemediler...şuan türkie değil dünyada GIDA,İLAÇ,TEMİZLİK ürünleri ön planda bizde bu çarkın bir parçasıyız şirket dün zaten gerekli açıklamasını yaptı
    al sat yapmak iyidir, derınlık kazandırır hacim olur tahtada, lotunuda artırabılırsen super.yapabileni herzaman tebrik etmişimdir.

yalnız son gunlerde alım yapanlar kazandılar satıcılar yerıne koyamadı lotunu muhtemelen.şimdi endeks biraz geri gelecek ben 82 84 bın aralığını görmesini beklıyorum bu arada durdo performansı önemli olacak

5. bizde bir ilan yapalım ozamansa EVDA KAL MALINA SAHİP ÇIK panikleme

6.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    bizde bir ilan yapalım ozamansa EVDA KAL MALINA SAHİP ÇIK panikleme
    elini klavyeden çek, beklentilerin gerçekleşmesini bekle diyelim uzun vadeli yatırımcılara (trader lar hariç) :-)

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    al sat yapmak iyidir, derınlık kazandırır hacim olur tahtada, lotunuda artırabılırsen super.yapabileni herzaman tebrik etmişimdir.

yalnız son gunlerde alım yapanlar kazandılar satıcılar yerıne koyamadı lotunu muhtemelen.şimdi endeks biraz geri gelecek ben 82 84 bın aralığını görmesini beklıyorum bu arada durdo performansı önemli olacak
    evet İsmail bey haklısınız
    yukarıdan [24,98 den beri] satanlar sattıklarını yerine koyamadıkları için habire baskılıyorlar
    onlar da engel olmasa tavan tavan gidecek maşallah
    demekki satanların malını alanlar gerçek yatırımcı olma ki aldıklarını geri vermiyorlar
    24,98 den beri satanlar düşünsün
    alanlar çok şanslı
    yatırımcı bilinçlenmiş demekki

Sayfa 533/654 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •