Sayfa 54/653 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 425 - 432 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. verdiler

bir 5000 daha yazayım verecekler mi ?

2. 1070 lot verdiler

3.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    1070 lot verdiler
    mal yediricek olsa hemen verirlerdi ama bakalım 10 dk var gerisi ne olucak...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. henuz vermediler

5.  Alıntı Originally Posted by Bjkli688 Yazıyı Oku
    Keko bey sonuç olarak değerlendirmen nedir cılız satış larla bura geldik.
    Son paylaştığım bilgiler ışığında gelecek karın 10 milyonu döviz düşüşün den 11 milyonu dacdegerlwmwden gelecek. .diğer kalacak kar ise faaliyet karı olacak..

Hisse düşük hacimleri ile düşüyor. .ben ise pozisyonuma dokunmadan bekliyorum...ben durdoya güveniyorum. .yeni durdo muhteşem olacağını düşünüyorum. .zaten aksini düşünseydim hissede durmazdım. . Artık nasibimizi beklemeye geçtik. .Umarım geçici beyanname erken gelir..yoksa her gün düşüyoruz. .

6. 80-90 milyon tl aralığında bir ciro ve 16-25 milyon tl aralığında bir kar hisseyi dellendirir..😅😅😅

Ben bu ihtimali seviyorum..olur mu olmaz mı bunu da en fazla 2 gün sonra öğreneceğiz...

Sonuçlar gelinceye kadar veya olası bir olumsuz bilancoda kârımın bir kısmını riske atarak bu ihtimali satinalmak istiyorum..şu anda 12 yıllık Borsa hayatımın en heyecanlı günlerini yaşıyorum. .

Hiç bir hissede bu kadar uzun süre kalmamiştım. .genelde meyvelerin piştiği mevsimlerde hisselere gelir meyveli yer giderdim...Ama durdoda ektik, baktık ve şimdi de meyvesini bekliyoruz..😅😅
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Bu firma değişik bir firma.Yeni iş ilişkilerini açıklamazlar, kesim makinası alırlar açıklamazlar, vergi dairesi ve bilançoları son gün gece yarısı açıklarlar, soru sorarsın cevaplamazlar. Yasal zorunluluk olmasa herhalde yılda bir defa açıklama bile yapmaz bu firma.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 14 şubat gece yarısından önce beklemeyelim vergi dairesi beyannamesini..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/653 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •