Sayfa 544/654 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Daha once borsadanda aiyorlardi ne oldu da simdi alamiyorlar, sorunun cevabini verebilirlermi zor.

Sirketimiz son 3 yilda guzel isler yapti orasi kesin, sirketimizden hisse fiyatimiz gibi 20 kat buyume beklemiyoruz tabiyki.

Adam gibi bir bilanco sadece.Artik sirkete guvenen ve yatirim yapan yatirimcilari gormezden gelmemeliler.

Bu elestirileri firma bu fiyati haketmiyor gibi sonuclar cikartanlar olacaktir,halt etmis onlar.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba herkese ülker bu şirketi 2 €dan %23 sattı lgr ye onlarda yönetimde ağırlık olsun diye topladılar fakat duran ve acemyan ailesi bu durumdan rahatsız oldu sanırım. Sözleşme dışında pay almaları bence güzel bir durum fiyat olarakta lgr 2€ ödediği hisseyi aşağıdan vermesini beklemeyin. Borsadan pay alınmaması bence daha iyi halka açık oranı zaten düşük bir firma. Bu takas geçtiğimiz yılda olmuş kap haberlerinde gördüm. Bu şirket bu fiyatları haketmediği kesin şuan € bazlı fiyat 2.5€
    Benim sorum şu 2013 te şirket ne haldeydi, 2020 de ne halde? Ozamansa 2€ olan şirket şuan kaç € olması gerekiyor?

2. https://www.borsagundem.com/haber/on...-verdi/1487773

Twitter üzerinden hisse pazarladığı söylenen Önder Tavukçuoğlu, Dardanel hisselerinde yaptığı işlemlerde yakayı ele verdi

Hiçbir yetki ve belgesi olmamasına rağmen sosyal medyadan hisse pazarladığı öne sürülen Önder Tavukçuoğlu otoritelerin takibine girdi. Borsa İstanbul, Sermaye Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında Dardanel Önentaş Gıda Sanayi A.Ş. (DARDL) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle DARDL payında 30/04/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Brüt Takas" önleyici tedbiri uygulama kararı aldı. Tedbir 30/07/2020 tarihine kadar devam edecek.

ÖNDER TAVUKÇOĞLU VE ASUMAN TAVUKÇOĞLU’NA ÖNLEYİCİ TEDBİR

Ayrıca Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle Önder Tavukçuoğlu ve Asuman Tavukçuoğlu’na borsadaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 30/04/2020 tarihinden itibaren 6 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulama kararı alındı.

BORSAGUNDEM.COM GÜNDEME TAŞIDI

Borsagundem.com’da bugün yayınlanan haberde Önder Tavukçuoğlu’nun bazı hisseleri sosyal medya hesabından işaret ederek pazarlandığını gündeme taşımıştı. Haberde, “Operasyon yapılacak hisseler önceden toplanıyor. Sosyal medya hesaplarından hissenin isim zikredilerek yatırımcıların dikkati bu yöne çekiliyor†denilerek yatırımcılar uyarılmıştı.

3. İlk çeyrek bilanço tahmini olan var mı? Fk 10 lara düşse ne güzel olur.

4.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    İlk çeyrek bilanço tahmini olan var mı? Fk 10 lara düşse ne güzel olur.
    Yaşanan salgın durumundan yararlanma durumu 15-30 Mart arası ancak bilançoya yansır. Yani geçen yılın aynı döneminden biraz daha iyi olur; asıl olumlu yansıma ikinci çeyrekte olur diye düşünüyorum.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5. İnşallah herkesi mutlu edecek bir bilanço gelir. Ben ümitliyim şahsen.alican beyin ortaklığını %1.2 den %3.05 e yükseltmesi ve 20 lira ve küsür üde var ortaktan da olsa alış yapması muazzam bir olay değilmi arkadaşlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    İnşallah herkesi mutlu edecek bir bilanço gelir. Ben ümitliyim şahsen.alican beyin ortaklığını %1.2 den %3.05 e yükseltmesi ve 20 lira ve küsür üde var ortaktan da olsa alış yapması muazzam bir olay değilmi arkadaşlar.
    Bunu bilançoda görürsek daha anlamlı olur. Son çeyrek bilançosunu güzel beklerken kötü bir bilanço geldi. Şu an her şey durdo'nun lehine gibi duruyor. Umarım yatırımcısını üzmez. Dövizdeki artışın kara etkisi ile borçlara etkisini az çok anlayabilsek daha sağlıklı beklentiler içerisinde oluruz.

7. https://www.borsagundem.com/haber/re...arkasi/1488386

Üç kişinin bir araya geldiği pazarlık masasında neler konuşuldu? Hisseler kaç liradan toplandı, kaç liradan satıldı? İşte küçük yatırımcı için ibretlik borsa hikayesi

BORSAGUNDEM.COM

Borsa tarihinin en büyük operasyonlarından birisi Reysaş GYO ve Reysaş Lojistik hisselerinde gerçekleşti. 3 ay gibi kısa sürede Reysaş Lojistik ve Reysaş GYO hisseleri 1 lira seviyesinden 12 liraya kadar yükseliyor. Kısa sürede yaşanan rekor artış sonrası sert düşüş başlıyor.

Bugün çok sayıda yatırımcının mağdur olduğu Reysaş operasyonuyla ilgili önemli detaylar https://www.youtube.com/watch?v=SbMd...ature=youtu.be linkinde İbrahim Ethem Afacan tarafından anlatılıyor. Afacan’ın yayınladığı fotoğrafta Mohnish Pabria, Fahad Missmar ve Marmara Capital yöneticilerinden Haydar Acun yer alıyor. Mohnish Pabria ve Fahad Missmar bu fotoğrafı kendi Twitter sayfalarında da paylaşıyor.

PAZARLAMA DERİNHİSSE İSİMLİ TWİTTER HESABINDAN YAPILIYOR

Paylaşılan fotoğrafa yüksek fiyattan Reysaş alarak mağdur olan yatırımcılar, “Hisseyi pazarlayan ve parlatan derinhisse isimli twitter hesabı olduğunu†yazıyor. Derinhisse isimli Twitter hesabını Önder Tavukçuoğlu isimli bir borsacı yönetiyor. İbrahim Ethem Afacan ise YouTube kanalından yaptığı paylaşımda hisselerin nasıl toplandığını ve nasıl satıldığını anlatıyor. Afacan, Reysaşâ€™ın patronu yani Durmuş Döven’in haberi olmadan bu işlerin yapılamayacağını vurguluyor. İbrahim Ethem Afacan bir kahveyle başlayan Reysaş operasyonunun takas analizi ve KAP açıklamalarını ekrana taşıyarak borsayı bilmeyenlerin bile anlayacağı bir dille gözler önüne seriyor.

8. guzel zamanda geldi haber hayırlı olsun

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/842237

30.09.2019 tarihli Yönetim Kurulu Kararına istinaden, Heidelberger Druckmaschinen AG (Almanya) firmasından alınan, 2017 model Speedmaster XL106 8 Renk + 2 Lak UV Baskı makinesinin kurulumu tamamlanmış ve deneme baskı süreç testi de başarı ile sonuçlanmıştır. Makinemiz 04.05.2020 tarihi itibari ile fiili üretim faaliyetine başlamış bulunmaktadır.

Beraberinde çalışacak olan Vinfoil marka yeni Optima SF110 Soğuk Yaldız Uygulama ünitesi ise, fabrikamıza gelmiş olup kurulumu COVID-19 ile ilgili yurtdışı seyahat yasakları kalktıktan sonra gerçekleştirilecektir.

Sayfa 544/654 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •