Sayfa 549/653 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Yazamıyoruz daki kastı anlamadım.
    Pardon hovam yazmiyoruz demek istedim..bir sikinti mi var ..cozemedik..yoksa dinlenme sindirme sureci mi

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Derinhisse yazınca gidiyor dediler. Ben kenarı çekildim. Hisse lazım olur diye de; Durdoyu yazdığının ertesi günü sert düşüşte alınanları da sattım. O gün, bugün bekliyoruz. Iyi bir bilanço gelsin bakalım.
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Pardon hovam yazmiyoruz demek istedim..bir sikinti mi var ..cozemedik..yoksa dinlenme sindirme sureci mi

3.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Derinhisse yazınca gidiyor dediler. Ben kenarı çekildim. Hisse lazım olur diye de; Durdoyu yazdığının ertesi günü sert düşüşte alınanları da sattım. O gün, bugün bekliyoruz. Iyi bir bilanço gelsin bakalım.
    Teşekkürler.. haklısınız

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Derinhisse yazınca gidiyor dediler. Ben kenarı çekildim. Hisse lazım olur diye de; Durdoyu yazdığının ertesi günü sert düşüşte alınanları da sattım. O gün, bugün bekliyoruz. Iyi bir bilanço gelsin bakalım.
    Bilançoyu son gün mü açıklarlar? Bilanço beklentiniz nedir? 3 sene favok güzel artmış ama son sene galiba yatırım kredisi yüzünden facok düşüşü olmuş 2019 da. 2020 yıl sonu favok 40~50 mil. Civarına getirebilirler mi?

5. Şimdiye kadar son gün vizeye çalışan öğrenci gibilerdi. Hep son güne bıraktılar. Değişeceğini sanmıyorum. Ciro 70/72 civarı tahmin ediyorum. Ama alt kalemlerde ne çıkar göreceğiz. Ancak yazacagımız bir kambiyo zararı olacak o kesin( cok önemsemiyorum bu kısmı) favök kâr marjını ben de merak ediyorum. Dipte negatif olmasın yeterli bu dönem.

Alıntı Originally Posted by hisar.79 Yazıyı Oku
    Bilançoyu son gün mü açıklarlar? Bilanço beklentiniz nedir? 3 sene favok güzel artmış ama son sene galiba yatırım kredisi yüzünden facok düşüşü olmuş 2019 da. 2020 yıl sonu favok 40~50 mil. Civarına getirebilirler mi?

6.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Şimdiye kadar son gün vizeye çalışan öğrenci gibilerdi. Hep son güne bıraktılar. Değişeceğini sanmıyorum. Ciro 70/72 civarı tahmin ediyorum. Ama alt kalemlerde ne çıkar göreceğiz. Ancak yazacagımız bir kambiyo zararı olacak o kesin( cok önemsemiyorum bu kısmı) favök kâr marjını ben de merak ediyorum. Dipte negatif olmasın yeterli bu dönem.

Satışlar 70 mil. gelmesi esas karı 12.5 mil. gibi bir rakama çekmesi mümkün. Bu da yaklaşık %40 lik bir artış. İnşallah beklediğiniz gibi gelir.

1 haziranda açıklayacaklar o zaman. İnşallah olumlu bilanço öncesi çıkış trendine geçmiş olur.

7. Cok zahmet oluyor farkindayiz ama bilancoyu gondermeniz mumkun mu acaba?!!

Sent from my iPhone using hisse.net

8.  Alıntı Originally Posted by taskinali Yazıyı Oku
    Cok zahmet oluyor farkindayiz ama bilancoyu gondermeniz mumkun mu acaba?!!

Sent from my iPhone using hisse.net
    Düşüş trendini kırsa, 17.77 geçip yükselişe geçerken iyi bir bilanço gelse daha güzel olmaz mı?

Sayfa 549/653 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •