Sayfa 586/653 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. İsmail bey arada böyle pasta paylaşta
    kim hissenin gitmesini istiyor veya
    gitmesini kim engelliyor öğrenmiş oluruz
    Gerçekler ortaya çıkar
    Açık veya gizli niyetler belli olur böylece

2. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz

4. Gunun degerlendirmesini yaparsak daha iyi kapatabilirmiydi evet ama piyasada herkes caninin derdine dustu ve durdo gozden kacti bugun ama piyasa normallesemeye baslayinca durdo daha cok konusulmaya baslanacaktir.

Sabah ilk eslesmelerde 80 bin lot ile tavandayken acilisa yakin silindi bu emirler onemli degil onumuzde bir surec var ve bu surec bitene kadar ilgi devam edecektir hissemize. Herkese iyi haftasonlari

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İsmail bey ellerine sağlık
    Bugünün pastası her şeyi anlatıyor.
    Gerçek herkesin gözünün önünde
    Laf değil icraat önemli
    Yatırım filan tavsiyesi değildir
    İyi hafta sonları

6. Benim durdo da takip edeceğim en önemli konulardan biri abd pazarına adım atmışlarmı atmamışlarmı.abd ye ne kadar ihracat yapmışlar.bazen bir haberde çok büyük tüyolar vardır.en son röportajında alican başkan abd kapıları kendisinden bize açılıyor diyor. Ve ne kadar büyük olursak olalım tek başımıza kaldıramayacağımız kadar büyük bir pazar diyor.buyrun izleyin. 6.30 dakikadan sonra söyledikleri o kadar önemli ki. Buyurun izleyin
    https://youtu.be/8yIIHAAp1MU

7. İlkin bütün yatırımcılara bol kazançlar selamlar. Yeni fabrika, faaliyet geçen makineler, montaj için beklenen son teknoloji makineler ve şimdi de bedelsiz açıklaması. Bir sene içinde çok olumlu haber geldi, hep satışla karşılandı. Olsun satan satsın... Takası biraz daha tabana yayılırsa daha iyi olacak diye düşünüyorum. Bol kazançlar

8. aynı tas aynı hamam. yabancı yüklü giriş yapıyor aynı şekilde arkasına bakmadan çıkıyor. Mondi Tire nin 3 aylık takaslarında yabancı ne alıyor nede satıyor toplamış hisseyi bekliyor ben gerçek yabancı yatırımcı ona derim. Kısacası DURDO dan bu kafayla olmaz bu gidişle hisseyi tabanada tavanada yaysan birşey değişmez.

Sayfa 586/653 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •