Sayfa 611/653 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Yilan hikayesine dönen bir bedelsiz sermaye artirimimiz var basvurusunun uzerinden 3 ay gecti bu işin iki bacagi var.sorun ya durdo yonetiminde yada spk da.

Her kimde sorun olursa olsun sirketin biz hissedarlarina bir aciklama yapmasi gerekmez mi ?

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. neyin bilgisini verdiki bunun bilgisini versin. Şirket şirket değil karakutu.😀😃

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Yilan hikayesine dönen bir bedelsiz sermaye artirimimiz var basvurusunun uzerinden 3 ay gecti bu işin iki bacagi var.sorun ya durdo yonetiminde yada spk da.

Her kimde sorun olursa olsun sirketin biz hissedarlarina bir aciklama yapmasi gerekmez mi ?

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İsmail bey,
    TERBİYESİZ bir yönetim var karşımızda neyi ne zaman yapacaklarını bilmiyorlarmış gibi davranıp konuştuklarında onlardan başka profesyonel yokmuş gibi televizyon ekranlarında açıklama yaparlar. Şirketin en önemli ortağı çıkıp yılsonuna yakın makinamız geliyor diyor şirketin kapa verdiği açıklamada 2021 mart ayı işaret ediliyor. Bu yönetim bu kafayla hiç bir sonuca varamaz. Dolu dolu 3 ayı geçmiş bir sermaye artırım sürecine şahit olduk bilinçli bir şekilde ötelendiğini düşünüyorum. Şirketin kendi esas işini bırakıp profesyonel piyasa oyuncusu olmaya çalıştığı kesin artık.

60 milyon türk lirası finansal zarar yazılması ve bunu tahmin edememeleri gerçekten yazık.

4. Herkez bugun firmayı aramalı ve sormalı diye düşünüyorum, bazı şirketlerin kap haberlerı şöyle başlıyor hissedarlarımızdan gelen yogun telefon üzerine açıklama gereği duyulmuştur.

Bizde mecbur bırakabılırız ne kadar çok telefon edılırse o kadar çok kapa haber yollamak zorunda kalırlar.

5. Daha önce aradık İsmail bey.
    Bir şey değişmiyor
    Aynı tas aynı hamam
    Bilgi paylaşımı şimdiye kadar olduğu gibi

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Daha önce aradık İsmail bey.
    Bir şey değişmiyor
    Aynı tas aynı hamam
    Bilgi paylaşımı şimdiye kadar olduğu gibi
    ben yınede ınanıyorum birşeyler değişecekse yine bizlerin sayesınde olacaktır.

7. Diğer ambalaj şirketlerinin fiyatlarını görünce utanıyorum
    Hele İzmir Kemalpaşa da olanın fiyatını görünce
    Bu kadar zulum olmaz
    Bu kadar zalim olunmaz
    Kul hakkıdır bu
    Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın
    Amin

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Diğer ambalaj şirketlerinin fiyatlarını görünce utanıyorum
    Hele İzmir Kemalpaşa da olanın fiyatını görünce
    Bu kadar zulum olmaz
    Bu kadar zalim olunmaz