Sayfa 63/654 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 497 - 504 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Cok nazlandi sevgililer gunune birakti gene işi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Sizi gerçekten anlayan kişi sayısı burada çok az. Bilanço sonrası düşüş yiyen şirketlerin özellikleri; dövize sahip olmak, yoğunlukla iç piyasaya ürün satmak, krizden etkilenen sektörlerde olmak. Durdo bütün bu negatif etkenlerin dışında kalıyor. Döviz düşüşü olumlu oldu. Yeni makine ile artık daralan iç piyasa yerine dışarıya daha fazla ürün satılmaya başlandı. Diğer sektörlere nazaran krizden daha az etkilecek bir sektörde yer alıyor. Açıklanacak son dönem bilançoları arasında, gelişim oranı olarak Durdo'dan daha iyi bir bilanço açıklayacak şirket göremiyorum ben şimdilik. Bakalım, bugün yarın görürüz olacakları.
    Aynen öyledir dostum...durdoda ihracatın tüm ciroya oranı artık yüzde 45 ten 75-85 oranlarına çıkmasını bekliyorum..durdo ciro ve net kârı ile bambaşka bir hisse olmasını bekliyorum..bu nedenle durdoya hep yeni durdo dedim...

Her şeyin ortaya çıkmasına az bir süre kaldı. .anlaşılan durdo bilancoyu yarın yani sevgililer gününde yollayacaktır. .Çok anlamlı bir gün benim için. ..😅😅
    Sabır sabır sabır...umudumuz iyi değil çok iyi bilancodur..

Sizlere yarın sabırlar diliyorum.Perşembenin gelişi Çarşamba dan bellidir.

4.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Sizlere yarın sabırlar diliyorum.Perşembenin gelişi Çarşamba dan bellidir.
    Olumsuz ne durum var?

Görüyoruz sermayesinin1.5 katı kar açıklayanlar 5, 6 lira da sürünüyor.İnşallah bu farklı olur.

6.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Görüyoruz sermayesinin1.5 katı kar açıklayanlar 5, 6 lira da sürünüyor.İnşallah bu farklı olur.
    Kurlarda bir anormallik olmadığı sürece, Durdo'nun yıllık, sermayesinin 3.5 - 4 katı kar açıklamasını bekliyoruz. Bu durumda 5-6 liralarda sürünemez sanırım.

70 milyon siz ne içtiniz.Afedersiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    70 milyon siz ne içtiniz.Afedersiniz.
    3. çeyrekte tek ayda(yeni makine eylül ayında devreye girdiği için) yaklaşık 10 milyon faaliyet kârı yaptı. Yıllıkta 120 milyondan fazla yapacağı büyük ihtimal. Vergiler, finansal giderler vs. düştükten sonra 70m neden olmasın. Umarım şirket beni ters köşe yapmayacak. Yarın açıklayınca tekrar değerlendirme yaparız.

Sayfa 63/654 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •