Sayfa 634/653 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Durdodaki sorun şu olabilir. Artık deniz bitti . Gemi karaya oturdu. 2020 son çeyreğinde gelen tahtayapıcı bir kaç büyüğün ve yüzer-gezer malları topladı. Bu durum da takastan belli oluyor zaten. Şimdi satış gelmiyor. Endeksteki 18 Mart’tan bugüne olan tarihi düşüşe rağmen satan yok gibi. İşte sorun bu: satan yok. Tahta yapıcı da buralardan almak istiyor herhalde kalan malları. Bu paradoks zor çözülür. Allah tahtayapıcıya ve inatla direnenlere sabır versin. Bu arada paranın da bir maliyeti var. Zaten paradoksu çözerse bu çözer. Yatırım tavsiyesi filan değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    bugün eve çok yorgun gelmiştim
    şöyle bir uzanayım dedim
    uyuyup
    kalmışım
    rüyama bir yaşlı dede geldi
    bembeyaz sakalı
    bembeyaz uzun bir elbisesi vardı
    durdonun beklenen
    makinalarının bir kısmı gelmiş
    bir kısmı da mayıs ayında
    gelecekmiş dedi
    ben de yarından sonra mayıs ayı dedim
    ama hemen uyanmışım
    keşke rüyalar gerçek olsa
    KAPa haber düşse
    ama nerede o günler
    hayat rüyalar gibi değilmiş
    yatırım tavsiyesi filan değil
    rüya sadece ona göre
    https://www.borsagundem.com/haber/ka...-talip/1568013

3. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz
    https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...yoruz-6407287/

4. A1
    global
    finans
    tacirler
    gedik
    KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
    Gelmiyor değil mi piyasadan satış
    satan kalmadı mı yoksa
    YATIRIM TAVSİYESİ FİLAN DEĞİLDİR
    BAKALIM KİM DAHA SABIRLI

5. Bilancoda geldi herşey olumlu.finansman gideri olmasa bide üst düzey yöneticilerimiz az maaş alsa dahada olumlu olacak..

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirket ortalama %25 civarı brüt karlılıkla çalışıyor. Faaliyet giderlerinin satışlara oranı ise %16-17 civarında. Bu şekilde şirketin ciddi kar elde etmesi çok zor. Faaliyet giderlerini yükselten en önemli unsur üst düzey yöneticilere sağlanan ücretin yüksekliği. İlk çeyrekte 3.1 milyon lira verilmiş. 2021 yılında 15 milyon liraya yakın bir parayı patronlara aktarmış olacak. 3-5 milyar cirosu olan şirketler bile bu kadar para ödemiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Şirket ortalama %25 civarı brüt karlılıkla çalışıyor. Faaliyet giderlerinin satışlara oranı ise %16-17 civarında. Bu şekilde şirketin ciddi kar elde etmesi çok zor. Faaliyet giderlerini yükselten en önemli unsur üst düzey yöneticilere sağlanan ücretin yüksekliği. İlk çeyrekte 3.1 milyon lira verilmiş. 2021 yılında 15 milyon liraya yakın bir parayı patronlara aktarmış olacak. 3-5 milyar cirosu olan şirketler bile bu kadar para ödemiyor.
    müthiş yorum..
    forum ve sermaye piyasasalarının bu şekilde ileriye taşınabileceğini düşünüyorum

8. Yani nedir ne olduda geçen yıla göre yüzde 50 zam yaptın ücretine.Profosyonel sanarken yönetimi köylü kurnazi çıktılar.ayrica pandemide herkes biseyler den feragat etti.sen üstüne ücretine yüzde 50 zam yaptın yapmasan kar aciklayacakti şirketin sayın ceo.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 634/653 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •