Sayfa 638/653 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    emin ol şirket çalışanı vs değilsen senden daha fazla bilgiye sahibimdir bence insanların bilgisini hayalini fazla sorgulama.sirket makina almakla doğru yerinde bir karar vermiştir.lakin kurulum aşaması profosyonel bir şirkete ( YK başkanı 3 aylık 3 milyon ücret aliyo) yakışmadı.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Emin ol...Benden daha iyi bilemezsin .
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,041
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu hisseyi ne zaman alsam mı acaba diye düşündüğümde üst düzey yöneticilere tek çeyrekte 3.1 milyon lira verildiği aklıma geliyor vazgeçiyorum.

Bu büyüklükte bir şirkette üst düzey yöneticilere senede 15 milyon lira verilmesi ahlaksızlıktır.
    Aylık Maaşı kaça geliyor dostum, merak ettim doğrusu...250 Bin TL civarı gibi düşündüm...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Aylık Maaşı kaça geliyor dostum, merak ettim doğrusu...250 Bin TL civarı gibi düşündüm...
    izci kardeş bu ücret maaş değil. Genel kurulda maaş brüt 6.200 TL olarak onaylanmış. Yönetim kurulu üyeleri ve genel müdür ile yardımcısına verilen primler bunlar. Muhtemelen şirket cirodan belli bir payı prim olarak dağıtıyor yöneticilere. 8 kişiye üç ayda 3.1 milyon vermiş. Her şirket bunu bilançoda açıklamak zorunda. 2-3 şirket var bunun gibi ciroya göre yüksek dağıtım yapan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,041
    Bu kadar Genel yönetim giderlerini çevirebilmek kolay iş değil tabiiki...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Emin ol...Benden daha iyi bilemezsin .
    O zaman bir anlat üstad bizde bilelim benim hayalim bu kadardı .

6. Yönetim kurulunun ücretini çok diyoruz eleştiriyorlar.zarae ediyo bu şirket Zarar siz nerde yasiyonuz ,yada başka iş var bu işin içinde.makinanin kurulum aşamasında amatorluk var diyoruz ondada elestiriliyoruz yav 2 yılı aştı makine olayı farkindamisiniz.sahi bi anlatın bizde bilelim

7. garantinin 2102 lot satış maliyeti 4.92

8. Nihayet 6 aydır süren düşüş trendi kırıldı. Önümüzdeki hafta daha iyi performans göstermesi dileği ile.

Sayfa 638/653 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •