Sayfa 640/653 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. 370 milyon ciro 9 aylikta yeni makina işleme tam olarak alınmadı henüz tam kapasite ile çalışmaya başlayınca 1 milyar ciro yapınca kar ne kadar olur sizce dostlar.
    Ayrıca e ticaret yatırımı ve yeni iş anlasmasllarida diğer beklentilerimiz .
    2023 hedefimiz kaç TL olmalı bu verilere bakarak?

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ufaktan tırtıklamaya başladık.. hayırlısı..
    iyiki başlamışız..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    iyiki başlamışız..
    Hocam sizde mi buradasınız
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yine yeniden kanal hikayesi diyorsunuz

Maddi duran varlıkların yeniden değerlemesinden kaynaklanan artış 20 milyon TL. Piyasa değerimiz %5'inden az bir miktar olmuş olup toplam değeri 80 milyon TL. Değerleme 21 Aralık 2020 tarihli.

Bu değerleme içinde de karmaşık ve önemli muhakeme ve varsayımlar içermesi denetimim raporunda yer almış.
    Bu nedenle tarafımızca kilit denetim konusu olarak belirlenmiştir. Anladığım kadarıyla kanaldan kaynaklı olumlu durumu değerlemeye koymuşlar.

Umarım yapılmakta olan yatırımlara rağmen 2021'de net kar oluşur.
    Sanırım 2021 beklediğimizden daha iyi geçti...

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam sizde mi buradasınız
    buradayım Diproyal hocam..

orta vade çok iyi yerlerde olacaktır bu da.. umarım iyi kazanç elde edersiniz..

ben artık grafik ve yazma işini bırakıyorum buralarda.. bir çok hise topiğinde grafik attım bugüne kadar ama bazen yüz yüze olsan söylemeyecekleri sözleri burada yazma cüreti olan adam kılıklı soytarılar ile muhatap olmak bıktırıyor insanı.. iki cümle kuramayan tipler vs..

zaten endeks bir yola çıktı ve orta uzun vade çok iyi yerlere gidecek.. doğru zamanda doğru hisseler çok iyi kazandıracak bu süreçte..

bol kazançlarınız olsun sizin ve takip edenlerimin..

6. Sayın sevenhil grafiklerinizden mahrum etmeyin. Selametle kalın

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    buradayım Diproyal hocam..

orta vade çok iyi yerlerde olacaktır bu da.. umarım iyi kazanç elde edersiniz..

ben artık grafik ve yazma işini bırakıyorum buralarda.. bir çok hise topiğinde grafik attım bugüne kadar ama bazen yüz yüze olsan söylemeyecekleri sözleri burada yazma cüreti olan adam kılıklı soytarılar ile muhatap olmak bıktırıyor insanı.. iki cümle kuramayan tipler vs..

zaten endeks bir yola çıktı ve orta uzun vade çok iyi yerlere gidecek.. doğru zamanda doğru hisseler çok iyi kazandıracak bu süreçte..

bol kazançlarınız olsun sizin ve takip edenlerimin..
    Hocam,

Grafik ve görüşlerinize değer veriyorum. İlgiyle takip ediyorum. Paylaşımlarınıza devam ederseniz sevinirim.

Durdo özelinde ise yaklaşık 5 yılı aşkındır yatırımcıyım. Bir an hareket ediyor o anı yakalamak oldukça zor ya da ben beceremiyorum

Arnavutköy oldukça güzel bir yer. Umarım daha az değerli bir arsaya taşınırlar

8. Durdo, düzeltme yakında tamamlanır.. dosta selam durdoya devam..

Sayfa 640/653 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •