Sayfa 650/654 İlkİlk ... 150550600640648649650651652 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Ben şirketin yatirimci ilişkilerini 021 7714606 dahili 165 den aradım .zor da olsa telefon açıldı 8.aramamda.beyefendi bir yetkili ile görüştüm. Bütün şikayetlerinizin taleplerinizi üst yönetime iletildigini bilin dedi.
    Şirket hisse geri alımı bugünlerde düşünmüyor dedi.6 aya yaydik dedi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Ben şirketin yatirimci ilişkilerini 021 7714606 dahili 165 den aradım .zor da olsa telefon açıldı 8.aramamda.beyefendi bir yetkili ile görüştüm. Bütün şikayetlerinizin taleplerinizi üst yönetime iletildigini bilin dedi.
    Şirket hisse geri alımı bugünlerde düşünmüyor dedi.6 aya yaydik dedi.

Teşekkürler Kardeşim...Benim anladığım fiyatın daha çok düşeceğini öngörüyorlar demek ki. Önümüzdeki 6 ayda daha düşük fiyatlara gelmesini öngörüyorlar diye anlıyorum.

Herkesi telefon açmaya ve mail atmaya davet ediyorum.
    Şirket kötü yönetimi, kotu sunum yapması veya hiç yapmaması, gelecek ve gidişat ile ilgili bilgi vermemesi(-patentlerle ilgili mesela-)hissenin düşmesine kötü ve acemice yönetildiği fikrine sebep oluyor .

BofA neden ortada yok ? Hergun tahtanın içinden geçen #BOFA bugün kaybolmuş.
    Şirket ortaklarından ve gm #alicanduran bizimle billur geçiyor herhalde 30 bin tl lik heri alım yapmış. 901 lot.
    İnşallah ben yanılırım 30 bin lot dur o.
    Bugun geri alım yapmayacaksa demekki daha da düşecek

Son düzenleme : UZMAN1974; 11-05-2023 saat: 13:30.

Merhaba Sn Durdo Yetkilisi

Aşağıdaki tweet sn Volkan Dükkanın bey e ait

Bu durum doğru mu* ?

""""""Mesela deprem sonrasi piyasanın olumlu açıldığı gün Ak Yatırım uzerinden gelen satışların ortak satışı oldugunu farkedince hemen sirketle irtibat kurup boyle bir günde bunu yapmak suc teskil eder dedik hemen sonrasinda kademeledeki 10 binlerce lotu silip sirket geri alim aciklamak durumunda kalmıştı. Bugun yine benzer hareketler var. Neden anlatiyorum bunu, işin butun surecleriyle nasil sizlerin ve analizlerimizin arkasinda durduğumuzu gormeniz icin. Sizler de lutfen ayni hassasiyette olun ve sirkete ulasarak bir aciklama yapmalarini isteyin. Gercek yatırımcılık bunu gerektirir""""""

Bugün bunu durdo ya mail ile sordum.
    Cevap, geri alim, vs gelmezse spk.ya suç duyurusunda bulunacağım

6. Bundan sonra bu hisseye kimse bulaşmaz bugün itibarıyla adı tarihe geçmiştir. Borsa İstanbulun açık ara en kötü şirketi her yönüyle

Osman bey kardeşim bundan sonrası kısmet deyip susacak artık,ok bizde degil

8.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Osman bey kardeşim bundan sonrası kısmet deyip susacak artık,ok bizde degil

Kuşlu da gördüm sizi yazıyorsunuz çok teşekkürler. Benim ciddi bir şekilde güvenim sarsıldı.Hazır tabanı bozunca yarısından kurtuldum. Kalan yarısına da bakacağım. Hayırlısı
    Son düzenleme : ReaLInvestor; 11-05-2023 saat: 16:55.

Sayfa 650/654 İlkİlk ... 150550600640648649650651652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •