Sayfa 403/653 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Terbiyesizlik yapma. Burada herkes fikrini yazabilir.Sen kimsin de bana git diyebilirsin?
    Gitme kardeş kafa karıştırmaya devam et, kendin yaz kendin cevapla...... Seni yatırımcı sanıp sana cevap yazan gerçek yatırımcı arkadaşlarımıza duyurulur....

2. Günaydın durdo milleti. Şirket sahipleri ve muhasebecileri her zamanki yaptıklarını yaptılar ve yüzümüzü güldürmediler. Kendilerine müteşekkirim. Olmayınca olmuyor işte.

3. Durdodan bayram hedayesi )

4. durdo iyi de,
    çevresi kötü.

tahtanın sığlığından faydalanıp 10-100bin lotla tahta yapmak isteyenlerin,
    akşam sofrada durdoya nasıl bastık, tabana verdik valla diyenlerin neşesinin geçici olduğunu düşünüyorum.
    umuyorum ki tahtacılık oyunlarına gider başka yerde devam ederler, maçaları yiyorsa tabi. dize kadar suda yüzmeye çalışmaksa işleri bilemem. uzak olsunlar.

sonuçta,
    teşviğimiz, kredimiz hazır.
    inşallah yönetim de bu süreçte firmasını büyütmek için elinden geleni yapar.
    onlar bunu yaparsa bu çakalların da borusu ötmez, ötemez bir süre sonra.
    hisse fiyatı, firmanın gelişimini takip edecektir.

inşallah sabrın sonu selamettir diyelim.
    şimdiden iyi bayramlar herkese.

5. Sanırım kağıdımızı başka kötüleyecek kimse kalmadı formda. Zaten buradaki gerçek Durdo yatırımcılarını biliyoruz ve bu bilançonun önümüzdeki günlere ışık tuttuğunu da görüyoruz. İstediğiniz kadar kötüleyin son kalanlar ve gemiyi erken terkedenler Özellikler kağıdımız geri gelsin diye baskı yapıp alttan almaya çalışanlar... Sizlere ekmek çıkmaz burdan, başka tahtalarda şansınızı deneyip sermayenizi eritebilirsiniz.... Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bilanço döneminde açıklananlara baktığımızda eminim bizim bilançomuz ilk 20'ye girer (daha iyi olabilirdi o ayrı taraf) Hele Ambalaj ve kağıt sektöründe bizden daha iyi açıklayan var mı? Ben göremedim....

6.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sanırım kağıdımızı başka kötüleyecek kimse kalmadı formda. Zaten buradaki gerçek Durdo yatırımcılarını biliyoruz ve bu bilançonun önümüzdeki günlere ışık tuttuğunu da görüyoruz. İstediğiniz kadar kötüleyin son kalanlar ve gemiyi erken terkedenler Özellikler kağıdımız geri gelsin diye baskı yapıp alttan almaya çalışanlar... Sizlere ekmek çıkmaz burdan, başka tahtalarda şansınızı deneyip sermayenizi eritebilirsiniz.... Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bilanço döneminde açıklananlara baktığımızda eminim bizim bilançomuz ilk 20'ye girer (daha iyi olabilirdi o ayrı taraf) Hele Ambalaj ve kağıt sektöründe bizden daha iyi açıklayan var mı? Ben göremedim....
    Evet ambalajda en iyi bilanço biziz.kar marjlari artmis bazi kalemlerde ayani kalmis.ama teşvik yeni kredi yeni yatırım demek.Durdo kabuguna sigmiyor.
    Gerçek yatırımcılar olarak burdayım ve sirketin geleceğine yatırım yapan yatırımcılar var....
    Yatırım tavsiyesi değildir.burda yazilanlara göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.☺

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Şirket ile ilgili tüm modelleri yeniden revize edip kapasite, serbest nakit ve üretimi yönetimi için uğraşacağımız bir bilanço dönemi olacaktır. Kısa vadeli yatırım araçları vardır. Örneğin bono, 1 yıldan kısa vadeli mevduat. Ancak sermaye piyasaları 1 yıldan uzun süreli yatırımların yapıldığı bir alandır.

Sn amazon,

Neden sürekli kısa vadeli fiyatı ne olur diye soruyorsunuz ya da bunu bilen biri olduğunu mu düşünüyorsunuz!
    Biz doğrudan yatırım yapıyoruz. Diğer borçları düşününce demişsiniz. Şirketin borçları neye göre yüksek buldunuz?
    Yeni borç bilançoya yükümlülük olarak yansır.

Siz bu şirketin genel kurul tutanakları, faaliyet raporu ve mali tablolarını okudunuz mu?
     Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Birkaç gündür DURDO ile ilgili tüm bildirimleri, finansal tabloları ,sosyal medyada çıkan tüm yazıları ve geldiğimiz noktayı inceliyorum.
    Son iki yıldır fiyatı 7 ye kadar getirip oradan verdiklerini gördüm. Hisseyi şişiren ve şu anda olmayan birilerinin en önce gemiyi terk ettiklerini de fark ettim..Hisse gayet güzel. Performansı ve geleceğe dönük yatırımları da harika. Sadece firma yönetiminin şeffaf olmadığını, karı öncelikle kendilerine yazdığını( Yönetim gideri, finansal ve muhasebe oyunları vb ) fark ettim. Hisse uzun vadede süper olabilir. Fakat bu yönetim kadrosuna da hiç güvenemiyorum. Bir çeyrekte , bir yılın karı kadar ya da sermayesi kadar yönetim giderini boğazına indiren başka firma görmedim. Bunlar kendi firmalarını geleceğe hazırlıyor fakat tüm kazancın da ceplerinde olmasını istiyor ne yazık ki. Ben artık almaktan vazgeçtim ve izlemeye koyuldum. Bakalım son iki yıldır oynanan oyun ,bilançodan sonra tekrarlanacak mı?
     Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Terbiyesizlik yapma. Burada herkes fikrini yazabilir.Sen kimsin de bana git diyebilirsin?
    Sn Amazon,

Siz bu şirketin genel kurul tutanakları, faaliyet raporu ve mali tablolarını okudunuz mu? diye sormuştum. Cevabınızı göremedim.
    Sosyal medyada çıkan tüm yazıları okumanız hayranlık uyandırıcı olmak ile birlikte böyle bir veri tabanı yönetmeniz çok zor olsa gerek. Sizi bu konuda tebrik ediyorum.

Ancak gameover üstadımın söylediği üzere, yeni üye olmanız ve bu şirket hakkında yönetişim sıkıntısı dile getirmeniz maalesef düşündürücü geliyor. Çünkü bu şirket yabancı ortaklı ve tüm süreç yönetimleri tek elden ana ortak'ın grup şirketleri ile yönetilmektedir. Bu kapsamda muhasebe ilkeleri kapsamında şirketin dönemsel bilançoları yerine yolculuğuna bakmanız daha kolay olacaktır. Daha önce hiç sermaye piyasası yatırımı ya da ortaklık yatırımı yaptınız mı bilmiyorum ama genel yönetim giderleri ya da yönetim giderlerini hem sektördeki hemde uluslarlar arası benzerlerine göre uyarladığımızda çalışan başına verimliliği oldukça üst seviyede çıkıyor. Bu çalışmayı sizin uyarınız sonrası yaptım.

Sizden tüm forum üyeleri adına ricam görüşlerinizi sayısal verilerle desteklemenizdir. Aksi durumda yanlış ve yönetilmesi zor bir itibarınız olacaktır.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn Amazon,

Siz bu şirketin genel kurul tutanakları, faaliyet raporu ve mali tablolarını okudunuz mu? diye sormuştum. Cevabınızı göremedim.
    Sosyal medyada çıkan tüm yazıları okumanız hayranlık uyandırıcı olmak ile birlikte böyle bir veri tabanı yönetmeniz çok zor olsa gerek. Sizi bu konuda tebrik ediyorum.

Ancak gameover üstadımın söylediği üzere, yeni üye olmanız ve bu şirket hakkında yönetişim sıkıntısı dile getirmeniz maalesef düşündürücü geliyor. Çünkü bu şirket yabancı ortaklı ve tüm süreç yönetimleri tek elden ana ortak'ın grup şirketleri ile yönetilmektedir. Bu kapsamda muhasebe ilkeleri kapsamında şirketin dönemsel bilançoları yerine yolculuğuna bakmanız daha kolay olacaktır. Daha önce hiç sermaye piyasası yatırımı ya da ortaklık yatırımı yaptınız mı bilmiyorum ama genel yönetim giderleri ya da yönetim giderlerini hem sektördeki hemde uluslarlar arası benzerlerine göre uyarladığımızda çalışan başına verimliliği oldukça üst seviyede çıkıyor. Bu çalışmayı sizin uyarınız sonrası yaptım.

Sizden tüm forum üyeleri adına ricam görüşlerinizi sayısal verilerle desteklemenizdir. Aksi durumda yanlış ve yönetilmesi zor bir itibarınız olacaktır.
    Evet hepsini okudum.Bir suredir yıllardır takip ettiğim bir kağıt. Hisseyi karalamıyorum fakat son iki yıldır hisse fiyatlarını da inceledim.Detaylara ve rakamları tekrar etmeye gerek yok. Faaliyet raporu ve malı tablolar herkese açık ve ben de inceledim. Bircok yönden olumlu bir tablo fakat bu hasılat vb rakamların sonucunda daha iyi olabilirdi. Muhtemelen yükseliş trendi da devam edecek. Öncelikle beklentileri karşılayamayan bilanço sonucu satışlar bittikten sonra. Ben sadece yönetime güvenmiyorum. Onlar istemezlerse uzun zaman bilançoya istedikleri gibi aciklarlar. Ayrıca ben de mali musavirim .Bir çok mükellefin gerçek gelirlerini beyan ettiğini mi düşünüyorsunuz?

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 403/653 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •